logo
Zwemvereniging  PATRICK  Echt              51 jaar
Home
Agenda
Vereniging
Wedstrijden
-Wedstrijdkalender
-Opstelling
-Uitslagen
-Competitie
-Diskwalificatiecode
-Limieten
-Club Records
-Swimrankings
Team-kleding
Facebook
Foto's
Activiteiten
Links
Privacy
Cookiebeleid
Sitemap (inhoud)


Opstellingen wedstrijden 

 


26/27 mei en 2/3 juni Regionale Zomer Kampioenschappen Eindhoven

- namenlijst

- Programma

 

Overzicht ‘welk programma op welke dag’

*zaterdag 26 mei – programma 1 t/m 10 + programma 100

*zondag 27 mei – programma 11 t/m 19

*zaterdag 2 juni – programma 20 t/m 27 + programma 200

*zondag 3 juni – programma 30 t/m 38

 

*tijdstippen: zaterdagen | verzamelen 12.00u | inzwemmen 12.15u | aanvang wedstrijd 13.00u

                    zondagen | verzamelen 09.45u | inzwemmen 10.00u | aanvang wedstrijd 10.30u

*coaches: 26 mei Remco | 27 mei Ernest | 2 juni n.t.b. | 3 juni Remco

*ziekmeldingen via Remco (0636156499)

**** Voor verdere belangrijke informatie zie de mail die jullie hebben ontvangen!!!!

 

19 en 20 mei Limburgs Zomer Event Blerick

- Namenlijst

- Programma

*Tijdstippen: beide dagen: Verzamelen 13.15u | Inzwemmen 13.30u – Aanvang wedstrijd 14.00u

*Coaches: Remco

**** Voor verdere belangrijke informatie zie de mail die jullie hebben ontvangen!!!!

 

15 april 2018 LAC 2B Stein

- Programma    Voor deze wedstrijd moet je je zelf opgeven

*Tijdstippen: 13.15 verzamelen | 13.30 inzwemmen | 14.00 aanvang wedstrijd

 

8 april 2018 LAC 2A Blerick

- Programma    Voor deze wedstrijd moet je je zelf opgeven

*Tijdstippen: 13.15 verzamelen | 13.30 inzwemmen | 14.00 aanvang wedstrijd

 

25 maart 2018 Jeugd/Junioren/Senioren Circuit deel 4 Echt

- Namenlijst

- Programma

*Tijdstippen: 13.30 verzamelen | 14.00 inzwemmen | 14.30 aanvang wedstrijd

*Coaches: Ernest

 

18 maart 2018 Competitie deel 4 Blerick

- Namenlijst

- Programma

*Tijdstip: verzamelen 13.15 uur | inzwemmen 13.30 uur | aanvang wedstrijd 14.00 uur 

*Coaches: Remco & Ernest

 

11 maart 2018 Swimkick/Minioren deel 3 Blerick

- Namenlijst

- Programma

*Tijdstippen: verzamelen 12.45 | inzwemmen 13.00 | aanvang wedstrijd 13.30

*Coaches: Eric

 

10 en 11 maart 2018 ‘Frühjahrsschwimmfest’ te Dülken 

- Uitnodiging    Voor deze wedstrijd moet je je zelf opgeven (uiterlijk 28 februari)

 

17 februari 2018 Alma Mater Sprintwedstrijd Eindhoven

- Programma    Voor deze wedstrijd moet je je zelf opgeven (uiterlijk 3 februari)

 

4 februari 2018 Competitie deel 3 Roermond

- Namenlijst

- Programma


28 januari 2018 Swimkick/Minioren deel 2 Roermond

- Namenlijst

- Programma

 

21 januari 2018 Jeugd/Junioren/Senioren Circuit deel 3 Valkenburg

- Namenlijst

- Programma

 

14 januari 2018 Competitie Echt

- Namenlijst

- Programma

 

7 januari 2018 LAC Roermond

- Programma    Voor deze wedstrijd moet je je zelf opgeven (uiterlijk 1 januari)

 

28, 29 en 30 december 2017 Swimmeet Maastricht

- Namenlijst

Zwemvereniging PATRICK Echt