Kring Minioren Clubmeet
Venray (NED),    24-11-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
24-11-2013                          (2j,2m, volgorde vrij)                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZPC De Rog Weert 1            ZPC De Rog Weert       2:39.00            2:49.16           
        Julian Smeets, 03                          Max van Tuel, 03
        Lotte Kuijpers, 04                         Ilse Verheij, 03
            48.32  2:49.16

  2. Swimteam Helden~Mosa 1        Swimteam Helden~Mosa   2:52.07            2:49.68           
        Jelle Kockx, 04                            Joep Schreurs, 04
        Verena van Rens, 04                        Britt Reijntjes, 04
            41.07  2:49.68

  3. RZL 1                         RZL                    3:05.61            2:59.19           
        Ino Welters, 02                            Dylan Wolters, 02
        Robin Schatorje, 03                        Jolien Swagten, 04
            42.63  2:59.19

  4. RZ Roermond 2                 Rz                          NT            3:06.80           
        Sven Doezen, 04                            Tom Jeurissen, 04
        Laurien Fuchs, 04                          Lente de Wit, 03
          3:06.80

  5. RZ Roermond 1                 Rz                          NT            3:10.97           
        Sef Boonen, 02                             Maxime Roussel, 03
        Lynaissa Gibbes, 03                        Yenthe Moonen, 03
            50.66  3:10.97

AFGE Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)           NT                              
        ,                                          Edo Wein, 02
        Laura Vink, 04                             Fay Brugmans, 03




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Meisjes, 50m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Scheepers               De Roersoppers           58.51 20050058     55.26           
  2. Lieke Lankes                  Swimteam Helden~Mosa        NT 20050112   1:00.99           
  3. Danee Verstegen               Hzpc                   1:03.16 20060051   1:01.64           
  4. Evi Kresin                    De Roersoppers         1:06.37 20050087   1:02.18           
  5. Carlijn Kuin                  ZPC De Rog Weert       1:01.30 20060040   1:04.78           
  6. Ilse Mayer                    Rz                     1:10.37 20050056   1:08.56           
  7. Lara Stapper                  De Roersoppers         1:14.32 20050062   1:09.10           
 DIS Sjoukje Suelmann              Eszet                  1:13.57 20060046                     
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.
 DIS Tara Gooren                   Noord Limburg(SG)           NT 20060027                     
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joshua Russ                   Rz                       57.86 20040009     49.57           
  2. Joep Schreurs                 Swimteam Helden~Mosa   1:00.95 20040061     55.69           
  3. Sven Doezen                   Rz                       58.41 20040040     57.04           
  4. Nick Hendrickx                Eszet                  1:05.84 20040102     58.22           
  5. Max Ketelaars                 De Roersoppers           58.33 20050034     58.58           
  6. Rick Timmermans               Swimteam Helden~Mosa     59.00 20050000     58.64           
  7. Tijn van Kuijk                Hzpc                        NT 20050108     58.96           
  8. Raph Kierkels                 Swimteam Helden~Mosa        NT 20040216   1:00.79           
  9. Cas Verstegen                 Hzpc                        NT 20050089   1:00.93           
 10. Lars Hagens                   Hzpc                        NT 20060034   1:02.11           
 11. Tom Perriëns                  Patrick                  58.38 20040039   1:02.44           
 12. Kevin Mestrom                 ROB                         NT 20050086   1:02.57           
 13. Maxim Ruigrok                 Noord Limburg(SG)           NT 20050049   1:09.59           
 14. Jens van Stipdonk             Hzpc                        NT 20060035   1:10.60           
 DIS Luca Verheij                  Hzpc                        NT 20050108                     
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 DIS Tim van Melick                ZPC De Rog Weert            NT 20040220                     
        SM - Bij het keer- en/of eindpunt niet aangetikt met de handen (wel afgezet).
 DIS Jens Reinders                 ZPC De Rog Weert            NT 20060026                     
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGE Luca van den Berg             Swimteam Helden~Mosa     59.40 20040108                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 5
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Verheij                  ZPC De Rog Weert         37.01 20030045     38.85           
  2. Marlijn Zwart                 Hzpc                     42.68 20030097     42.65           
  3. Laura Otten                   Hzpc                     50.61 20030072     48.64           
  4. Maud Louwarts                 Rz                       54.23 20030059     52.23           
  5. Fenna van Rijt                Patrick                  50.20 20030084     56.00           
  6. Charlot Gelissen              De Roersoppers         1:07.11 20030152     56.60           
  7. Isa van Loon                  Eszet                  1:03.36 20030143     59.16           
  8. Marieke Kuin                  ZPC De Rog Weert       1:05.31 20030046   1:00.22           
  9. Baukje Thijssen               ROB                    1:01.89 20030181   1:08.53           
 10. Fay Brugmans                  Noord Limburg(SG)           NT 20030319   1:15.51           
 DIS Anouk Timmermans              Swimteam Helden~Mosa     57.71 20030064                     
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Manoek van Ooijen             Noord Limburg(SG)        50.31 20030129                     
        VP - Met handen over elkaar keerpunt of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Wijnands                 De Roersoppers           40.13 20020012     40.68           
  2. Rubin van Haren               Noord Limburg(SG)        44.65 20020251     44.12           
  3. Joën Verstappen               RZL                      46.95 20020049     44.32           
  4. Mike Jansen                   De Roersoppers           47.74 20020015     47.54           
  5. Quint Swagten                 RZL                      54.67 20020114     49.22           
  6. Sybren Bisschop               ROB                      54.42 20020119     54.26           
  7. Kevin Cuijpers                ROB                    1:08.90 20020230   1:06.25           
 DIS Lars Hilkens                  Rz                       45.41 20020116                     
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Andy van Poll                 De Roersoppers           58.95 20020049                     
AFGE Hidde Derks                   Noord Limburg(SG)           NT 20020225                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Kuijpers                ZPC De Rog Weert       1:32.66 20040064   1:29.12           
          1:29.12
  2. Esmée Sonnemans               Rz                          NT 20040059   1:29.64           
          1:29.64
  3. Benthe Bosman                 De Roersoppers         2:11.99 20040023   1:40.40           
            47.06  1:40.40
  4. Iris le Clercq                ZPC De Rog Weert       1:38.95 20040140   1:40.73           
            46.13  1:40.73
  5. Myrthe van Stipdonk           Hzpc                   1:55.22 20040070   1:41.56           
          1:41.56
  6. Britt Reijntjes               Swimteam Helden~Mosa   1:44.20 20040153   1:42.97           
          1:42.97
  7. Rowena Weggelaar              Rz                          NT 20040059   1:43.19           
          1:43.19
  8. Laura Vink                    Noord Limburg(SG)           NT 20040276   1:44.08           
          1:44.08
  9. Melody Smeets                 ZPC De Rog Weert       1:46.74 20040141   1:45.15           
          1:45.15
 10. Jamie Stals                   ZPC De Rog Weert       1:48.29 20040167   1:45.68           
          1:45.68
 11. Sanne Delvaux                 Swimteam Helden~Mosa   1:56.60 20040013   1:47.73           
          1:47.73
 12. Nina Koch                     Swimteam Helden~Mosa        NT 20040153   1:51.60           
            53.16  1:51.60
 13. Robin Scheenen                Swimteam Helden~Mosa        NT 20040272   1:52.86           
          1:52.86
 14. Alicia Vijfvinkel             RZL                         NT 20040251   1:57.95           
          1:57.95
 15. Noor Camps                    Hzpc                        NT 20040259   2:12.66           
          2:12.66
 16. Mirke van Ooijen              Noord Limburg(SG)           NT 20040200   2:20.94           
          2:20.94
 17. Mees Gerrits                  Noord Limburg(SG)           NT 20040203   2:29.95           
          1:08.71  2:29.95
 DIS Jill Grens                    Noord Limburg(SG)           NT 20040284                     
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGE Lynn van der Vorst            Patrick                     NT 20040048                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Udiljak                 Rz                     1:18.54 20030037   1:18.19           
          1:18.19
  2. Lars Giesbers                 Rz                     1:35.80 20030042   1:36.37           
            45.44  1:36.37
  3. Maxime Roussel                Rz                     1:36.18 20030115   1:38.68           
          1:38.68
  4. Tuur Peters                   Patrick                1:38.73 20030240   1:41.52           
          1:41.52
  5. Kyle Sanders                  Eszet                  1:47.31 20030034   1:44.77           
          1:44.77
  6. Max van Tuel                  ZPC De Rog Weert       1:49.18 20030300   1:46.99           
            52.41  1:46.99
  7. Julian Smeets                 ZPC De Rog Weert       1:48.02 20030198   1:51.15           
          1:51.15
  8. Gabriel Schmitz               Swimteam Helden~Mosa   2:17.84 20030190   2:06.99           
          2:06.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 50m rugslag               Meisjes Minioren 2 en 3
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Scheepers               De Roersoppers           56.36 20050058     52.73           
  2. Lieke Lankes                  Swimteam Helden~Mosa        NT 20050112     54.07           
  3. Danee Verstegen               Hzpc                        NT 20060051   1:00.58           
  4. Tara Gooren                   Noord Limburg(SG)           NT 20060027   1:06.69           
  5. Sjoukje Suelmann              Eszet                       NT 20060046   1:16.13           
  6. Ilse Mayer                    Rz                     1:14.30 20050056   1:16.67           
  7. Carlijn Kuin                  ZPC De Rog Weert            NT 20060040   1:21.46           
 DIS Evi Kresin                    De Roersoppers         1:01.09 20050087                     
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 50m rugslag            Jongens Minioren 2, 3 en 4
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joshua Russ                   Rz                       53.91 20040009     46.02           
  2. Rick Timmermans               Swimteam Helden~Mosa     50.95 20050000     47.08           
  3. Jelle Kockx                   Swimteam Helden~Mosa        NT 20040169     47.72           
  4. Sven Doezen                   Rz                       51.02 20040040     50.38           
  5. Nick Hendrickx                Eszet                    53.03 20040102     50.92           
  6. Tom Jeurissen                 Rz                       55.02 20040110     54.43           
  7. Lars Hagens                   Hzpc                   1:02.67 20060034     57.36           
  8. Tijn van Kuijk                Hzpc                        NT 20050108     58.16           
  9. Jens van Stipdonk             Hzpc                        NT 20060035     58.70           
 10. Max Ketelaars                 De Roersoppers              NT 20050034     58.95           
 11. Cas Verstegen                 Hzpc                        NT 20050089     59.02           
 12. Jens Reinders                 ZPC De Rog Weert            NT 20060026     59.27           
 13. Kevin Mestrom                 ROB                    1:02.46 20050086   1:00.02           
 14. Sven Udiljak                  Rz                     1:01.36 20050039   1:01.21           
 15. Luca Verheij                  Hzpc                        NT 20050108   1:04.18           
 16. Maxim Ruigrok                 Noord Limburg(SG)           NT 20050049   1:04.68           
 17. Tim van Melick                ZPC De Rog Weert            NT 20040220   1:10.41           
 DIS Tom Perriëns                  Patrick                  51.68 20040039                     
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Luca van den Berg             Swimteam Helden~Mosa     53.95 20040108                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Verheij                  ZPC De Rog Weert       1:26.93 20030045   1:28.82           
          1:28.82
  2. Anna van Kuijk                Hzpc                   1:39.36 20030056   1:32.20           
          1:32.20
  3. Marlijn Zwart                 Hzpc                   1:37.30 20030097   1:33.57           
          1:33.57
  4. Ilse Huijs                    Hzpc                   1:40.14 20030053   1:38.32           
          1:38.32
  5. Manoek van Ooijen             Noord Limburg(SG)      1:42.64 20030129   1:41.43           
          1:41.43
  6. Anouk Timmermans              Swimteam Helden~Mosa   2:01.75 20030064   1:44.62           
          1:44.62
  7. Maud Louwarts                 Rz                          NT 20030059   1:47.72           
          1:47.72
  8. Fenna van Rijt                Patrick                1:50.00 20030084   1:51.36           
          1:51.36
  9. Lente de Wit                  Rz                          NT 20030342   1:54.83           
          1:54.83
 10. Charlot Gelissen              De Roersoppers         1:52.94 20030152   1:55.25           
          1:55.25
 11. Marieke Kuin                  ZPC De Rog Weert       1:52.61 20030046   1:55.76           
          1:55.76
 12. Isa van Loon                  Eszet                  1:58.36 20030143   1:56.01           
          1:56.01
 13. Lynaissa Gibbes               Rz                          NT 20030193   1:58.99           
          1:58.99
 14. Lotte van Gellekom            Patrick                2:14.64 20030093   2:00.09           
          2:00.09
 15. Baukje Thijssen               ROB                    2:15.32 20030181   2:06.45           
          2:06.45
 16. Anke Mestrom                  ROB                    2:15.34 20030342   2:13.46           
          2:13.46
 DIS Yenthe Moonen                 Rz                          NT 20030255                     
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Robin Schatorje               RZL                         NT 20030255                     
        VJ - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.(wel afgezet)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dyon de Wit                   Rz                     1:32.17 20020034   1:29.15           
          1:29.15
  2. Daan Wijnands                 De Roersoppers         1:31.23 20020012   1:30.32           
          1:30.32
  3. Rubin van Haren               Noord Limburg(SG)      1:36.78 20020251   1:35.52           
          1:35.52
  4. Mike Jansen                   De Roersoppers         1:39.31 20020015   1:38.02           
          1:38.02
  5. Edo Wein                      Noord Limburg(SG)           NT 20020376   1:41.81           
          1:41.81
  6. Dylan Wolters                 RZL                    1:39.16 20020116   1:42.44           
          1:42.44
  7. Quint Swagten                 RZL                    1:52.20 20020114   1:42.83           
          1:42.83
  8. Sybren Bisschop               ROB                    1:43.19 20020119   1:45.51           
          1:45.51
  9. Kevin Cuijpers                ROB                    2:01.34 20020230   2:02.84           
          2:02.84
 DIS Sef Boonen                    Rz                          NT 20020113                     
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Lars Hilkens                  Rz                          NT 20020116                     
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet naar buiten bewogen.
AFGE Andy van Poll                 De Roersoppers         1:44.32 20020049                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Kuijpers                ZPC De Rog Weert         49.10 20040064     49.48           
  2. Iris le Clercq                ZPC De Rog Weert         53.13 20040140     51.96           
  3. Verena van Rens               Swimteam Helden~Mosa     58.24 20040130     52.48           
  4. Benthe Bosman                 De Roersoppers           52.42 20040023     53.06           
  5. Esmée Sonnemans               Rz                       55.60 20040059     54.57           
  6. Robin Scheenen                Swimteam Helden~Mosa        NT 20040272     55.62           
  7. Rowena Weggelaar              Rz                       59.16 20040059     57.22           
  8. Myrthe van Stipdonk           Hzpc                     59.94 20040070     57.53           
  9. Jamie Stals                   ZPC De Rog Weert         57.34 20040167     58.24           
 10. Jolien Swagten                RZL                    1:01.74 20040158     58.90           
 11. Alicia Vijfvinkel             RZL                         NT 20040251   1:00.21           
 12. Sanne Delvaux                 Swimteam Helden~Mosa   1:04.57 20040013   1:00.80           
 13. Noor Camps                    Hzpc                     59.65 20040259   1:01.05           
 14. Laurien Fuchs                 Rz                     1:03.37 20040170   1:01.71           
 15. Mees Gerrits                  Noord Limburg(SG)      1:02.29 20040203   1:03.21           
 16. Maartje Meulenberg            Swimteam Helden~Mosa   1:03.20 20040154   1:03.28           
 17. Nina Koch                     Swimteam Helden~Mosa   1:08.98 20040153   1:05.88           
 18. Femke Bouten                  Swimteam Helden~Mosa        NT 20040282   1:06.54           
 19. Mirke van Ooijen              Noord Limburg(SG)      1:15.67 20040200   1:12.46           
 20. Jill Grens                    Noord Limburg(SG)      1:19.50 20040284   1:17.16           
 DIS Melody Smeets                 ZPC De Rog Weert         57.51 20040141                     
        SS - Met handen over elkaar keer- of eindpunt aangetikt.
 DIS Laura Vink                    Noord Limburg(SG)           NT 20040276                     
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.
AFGE Lynn van der Vorst            Patrick                1:02.61 20040048                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m schoolslag                  Jongens Minioren 5
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Udiljak                 Rz                       46.20 20030037     43.26           
  2. Lars Giesbers                 Rz                       53.10 20030042     53.87           
  3. Kyle Sanders                  Eszet                    54.13 20030034     55.19           
  4. Julian Smeets                 ZPC De Rog Weert         58.33 20030198     59.68           
  5. Gabriel Schmitz               Swimteam Helden~Mosa   1:03.87 20030190   1:04.16           
  6. Tuur Peters                   Patrick                     NT 20030240   1:04.29           
  7. Milan Leppers                 Eszet                       NT 20030310   1:09.59           
 DIS Max van Tuel                  ZPC De Rog Weert         58.86 20030300                     
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Lankes                  Swimteam Helden~Mosa        NT 20050112     47.51           
  2. Femke Scheepers               De Roersoppers           50.00 20050058     49.54           
  3. Danee Verstegen               Hzpc                        NT 20060051     52.90           
  4. Evi Kresin                    De Roersoppers           52.54 20050087     57.19           
  5. Ilse Mayer                    Rz                          NT 20050056   1:00.84           
  6. Carlijn Kuin                  ZPC De Rog Weert       1:16.91 20060040   1:02.75           
  7. Lara Stapper                  De Roersoppers              NT 20050062   1:04.95           
  8. Sjoukje Suelmann              Eszet                  1:07.98 20060046   1:05.65           
  9. Tara Gooren                   Noord Limburg(SG)      1:32.60 20060027   1:12.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick Hendrickx                Eszet                    41.66 20040102     39.20           
  2. Joshua Russ                   Rz                       44.80 20040009     41.92           
  3. Rick Timmermans               Swimteam Helden~Mosa     42.16 20050000     42.47           
  4. Sven Doezen                   Rz                       47.45 20040040     42.98           
  5. Tom Perriëns                  Patrick                  46.73 20040039     45.53           
  6. Sven Udiljak                  Rz                          NT 20050039     46.41           
  7. Tijn van Kuijk                Hzpc                        NT 20050108     47.41           
  8. Tom Jeurissen                 Rz                       56.85 20040110     49.78           
  9. Max Ketelaars                 De Roersoppers           50.04 20050034     49.92           
 10. Cas Verstegen                 Hzpc                     49.93 20050089     50.09           
 11. Lars Hagens                   Hzpc                        NT 20060034     52.41           
 12. Jens van Stipdonk             Hzpc                     51.36 20060035     52.75           
 13. Luca Verheij                  Hzpc                        NT 20050108     55.28           
 14. Raph Kierkels                 Swimteam Helden~Mosa        NT 20040216     55.89           
 15. Jens Reinders                 ZPC De Rog Weert            NT 20060026     59.07           
 16. Maxim Ruigrok                 Noord Limburg(SG)      1:20.13 20050049   1:00.56           
 17. Kevin Mestrom                 ROB                      57.14 20050086   1:01.74           
 18. Tim van Melick                ZPC De Rog Weert            NT 20040220   1:20.30           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Verheij                  ZPC De Rog Weert       1:14.80 20030045   1:21.51           
          1:21.51
  2. Anna van Kuijk                Hzpc                   1:20.32 20030056   1:22.86           
          1:22.86
  3. Laura Otten                   Hzpc                   1:43.89 20030072   1:34.12           
          1:34.12
  4. Ilse Huijs                    Hzpc                   1:30.59 20030053   1:34.39           
          1:34.39
  5. Anouk Timmermans              Swimteam Helden~Mosa   1:33.86 20030064   1:35.74           
          1:35.74
  6. Charlot Gelissen              De Roersoppers         1:38.27 20030152   1:36.99           
          1:36.99
  7. Maud Louwarts                 Rz                     1:43.42 20030059   1:37.19           
          1:37.19
  8. Manoek van Ooijen             Noord Limburg(SG)      1:29.10 20030129   1:39.00           
          1:39.00
  9. Fenna van Rijt                Patrick                1:38.31 20030084   1:42.86           
          1:42.86
 10. Lente de Wit                  Rz                          NT 20030342   1:46.55           
          1:46.55
 11. Anke Mestrom                  ROB                         NT 20030342   1:48.04           
          1:48.04
 12. Marieke Kuin                  ZPC De Rog Weert       1:46.36 20030046   1:48.60           
          1:48.60
 13. Isa van Loon                  Eszet                  1:43.88 20030143   1:48.95           
          1:48.95
 14. Baukje Thijssen               ROB                    1:55.03 20030181   1:54.66           
          1:54.66
 15. Robin Schatorje               RZL                    2:10.25 20030255   2:05.32           
          2:05.32
 16. Fay Brugmans                  Noord Limburg(SG)           NT 20030319   2:20.25           
          2:20.25
 DIS Lotte van Gellekom            Patrick                     NT 20030093                     
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rubin van Haren               Noord Limburg(SG)      1:18.03 20020251   1:19.02           
          1:19.02
  2. Dyon de Wit                   Rz                     1:20.85 20020034   1:19.54           
          1:19.54
  3. Daan Wijnands                 De Roersoppers         1:19.59 20020012   1:20.94           
          1:20.94
  4. Edo Wein                      Noord Limburg(SG)           NT 20020376   1:27.14           
          1:27.14
  5. Mike Jansen                   De Roersoppers         1:25.42 20020015   1:29.07           
          1:29.07
  6. Joën Verstappen               RZL                    1:25.25 20020049   1:30.24           
          1:30.24
  7. Ino Welters                   RZL                    1:32.92 20020115   1:35.13           
          1:35.13
  8. Sybren Bisschop               ROB                    1:33.16 20020119   1:38.03           
          1:38.03
  9. Kevin Cuijpers                ROB                    1:50.15 20020230   1:52.73           
          1:52.73
 10. Sef Boonen                    Rz                          NT 20020113   2:01.04           
          2:01.04
AFGE Andy van Poll                 De Roersoppers         1:26.71 20020049                     
AFGE Hidde Derks                   Noord Limburg(SG)      1:39.95 20020225                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée Sonnemans               Rz                          NT 20040059   1:48.16           
          1:48.16
  2. Iris le Clercq                ZPC De Rog Weert       1:46.14 20040140   1:49.43           
          1:49.43
  3. Benthe Bosman                 De Roersoppers         2:03.17 20040023   1:49.57           
          1:49.57
  4. Myrthe van Stipdonk           Hzpc                        NT 20040070   1:53.15           
          1:53.15
  5. Jolien Swagten                RZL                         NT 20040158   1:54.07           
          1:54.07
  6. Melody Smeets                 ZPC De Rog Weert       1:54.32 20040141   1:54.58           
          1:54.58
  7. Maartje Meulenberg            Swimteam Helden~Mosa   1:58.17 20040154   1:56.68           
          1:56.68
  8. Laura Vink                    Noord Limburg(SG)           NT 20040276   1:59.18           
          1:59.18
  9. Jamie Stals                   ZPC De Rog Weert       1:55.14 20040167   2:00.70           
          2:00.70
 10. Noor Camps                    Hzpc                        NT 20040259   2:18.86           
          2:18.86
 DIS Lotte Kuijpers                ZPC De Rog Weert       1:34.64 20040064                     
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Lynn van der Vorst            Patrick                     NT 20040048                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 5
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Udiljak                 Rz                     1:30.49 20030037   1:27.98           
          1:27.98
  2. Kyle Sanders                  Eszet                  1:50.21 20030034   1:56.66           
          1:56.66
  3. Julian Smeets                 ZPC De Rog Weert       2:00.88 20030198   2:05.03           
          2:05.03
  4. Milan Leppers                 Eszet                  2:42.54 20030310   2:41.17           
          2:41.17
 DIS Tuur Peters                   Patrick                     NT 20030240                     
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Max van Tuel                  ZPC De Rog Weert            NT 20030300                     
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag        Meisjes Minioren 3, 4 en 5
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZPC De Rog Weert 1            ZPC De Rog Weert       3:05.00            3:05.39           
        Ilse Verheij, 03                           Lotte Kuijpers, 04
        Marieke Kuin, 03                           Iris le Clercq, 04
            42.31  3:05.39

  2. Swimteam Helden~Mosa 1        Swimteam Helden~Mosa   3:35.03            3:28.63           
        Maartje Meulenberg, 04                     Britt Reijntjes, 04
        Verena van Rens, 04                        Sanne Delvaux, 04
            51.78  3:28.63

  3. RZ Roermond 1                 Rz                          NT            3:29.57           
        Laurien Fuchs, 04                          Rowena Weggelaar, 04
        Lynaissa Gibbes, 03                        Yenthe Moonen, 03
            57.02  3:29.57

 DIS Hzpc 1                        Hzpc                   2:56.82                              
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten.
        Ilse Huijs, 03                             Marlijn Zwart, 03
        Anna van Kuijk, 03                         Laura Otten, 03

 DIS Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)           NT                              
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Mees Gerrits, 04                           Jill Grens, 04
        Mirke van Ooijen, 04                       Fay Brugmans, 03
          1:06.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Jongens, 4 x 50m wisselslag        Jongens Minioren 4, 5 en 6
24-11-2013                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZ Roermond 1                 Rz                     3:08.97            3:05.06           
        Dyon de Wit, 02                            Lars Hilkens, 02
        Lars Giesbers, 03                          Maxime Roussel, 03
            42.56  3:05.06

 DIS Swimteam Helden~Mosa 1        Swimteam Helden~Mosa   3:40.38                              
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.
        Joep Schreurs, 04                          Jelle Kockx, 04
        Raph Kierkels, 04                          Gabriel Schmitz, 03
            47.06

 DIS RZL 1                         RZL                    3:06.25                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Dylan Wolters, 02                          Joën Verstappen, 02
        Quint Swagten, 02                          Ino Welters, 02
            43.57




SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)