SwimKick en Lac deel 1
Echt (NED),    22-9-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 2. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 4. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en junioren 1    Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 8. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 200m wisselslag, Dames Jeugd 1 en 2    Nr. 10. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Heren Jeugd 1 en 2    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, 16 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 200m wisselslag, 18 jaar en ouder    Nr. 14. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 15. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 16. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 17. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 18. Alle, 100m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 19. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 20. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 21. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 23. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 24. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 25. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 26. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 27. Meisjes, 800m vrije slag, Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 28. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 29. Jongens, 800m vrije slag, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 30. Dames, 800m vrije slag, 16 jaar en ouder    Nr. 31. Heren, 800m vrije slag, 18 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2013

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Jongens, 25m rugslag         Jongens Minioren 1 t/m 3
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Syb Cnoops                    05   Patrick                  28.04             
    2.  Stef Wolters                  05   De Roersoppers           28.66             
    3.  Lars Mors                     05   Patrick                  28.90             
    4.  Reza Sonnemans                07   RZ Roermond              33.54             
    5.  Jorn Neiss                    05   De Roersoppers           35.05             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Meisjes, 25m rugslag         Meisjes Minioren 1 t/m 3
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lara Stapper                  05   De Roersoppers           32.82             
    2.  Isa Bongartz                  05   De Roersoppers           35.42             
    3.  Feya Cnoops                   06   Patrick                  37.16             
    4.  Lianne Perriëns               06   Patrick                  41.81             
    NG  Roos Gelissen                 06   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 25m rugslag         Jongens Minioren 4 t/m 6
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joris Brull                   04   RZ Roermond              23.29             
    2.  Bart Stinges                  02   Patrick                  26.43             
    3.  Ken Verheggen                 04   Patrick                  26.70             
    4.  Janik Hoebers                 04   De Roersoppers           27.48             
    5.  Boris Wagemans                04   Patrick                  28.39             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 25m rugslag         Meisjes Minioren 4 t/m 5
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lente de Wit                  03   RZ Roermond              25.07             
    2.  Isa van de Warenburg          03   Patrick                  25.67             
    3.  Sylvana Smeets                04   De Roersoppers           26.60             
    4.  Britt van Heel                04   De Roersoppers           28.42             
    5.  Merel Hollender               04   RZ Roermond              28.92             
    6.  Kyra Mackes                   03   De Roersoppers           31.65             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 50m rugslag         Jongens Minioren 1 t/m 3
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram Smit                     05   De Roersoppers           54.48             
    2.  Sven Udiljak                  05   RZ Roermond            1:01.36             
    3.  Milan de Wit                  05   RZ Roermond            1:02.95             
    4.  Ashraf Chatbane               05   RZ Roermond            1:13.85             
   DIS  Max Ketelaars                 05   De Roersoppers                             
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Meisjes, 50m rugslag         Meisjes Minioren 1 t/m 3
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floor Smit                    05   De Roersoppers           51.72             
    2.  Evi Kresin                    05   De Roersoppers         1:01.09             
    3.  Ilse Mayer                    05   RZ Roermond            1:14.30             
   DIS  Femke Scheepers               05   De Roersoppers                             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Krista Verheyden              05   Patrick                                    
        RB - Stond tijdens de race.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Jongens, 50m rugslag         Jongens Minioren 4 t/m 6
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van Straaten              04   Patrick                  48.33             
    2.  Tom Perriëns                  04   Patrick                  51.68             
    3.  Tom Jeurissen                 04   RZ Roermond              55.02             
    4.  Sef Boonen                    02   RZ Roermond              56.32             
    5.  David Jetten                  04   Patrick                  59.37             
    6.  Luuk Hendriks                 02   RZ Roermond            1:03.70             
    7.  Cas Bergs                     04   RZ Roermond            1:08.34             
   DIS  Nills van Heel                04   De Roersoppers                             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Shane Barten                  03   Patrick                                    
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Tuur Peters                   03   Patrick                                    
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Meisjes, 50m rugslag         Meisjes Minioren 4 t/m 5
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jolien Swagten                04   RZL                      49.26             
    2.  Fenna van Rijt                03   Patrick                  52.81             
    3.  Lynn van der Vorst            04   Patrick                  55.74             
    4.  Yenthe Moonen                 03   RZ Roermond              57.03             
    5.  Joyce Beurskens               04   RZL                      58.89             
    6.  Senna Bongartz                03   De Roersoppers         1:00.69             
    7.  Sofie van der Marel           04   RZL                    1:00.85             
    8.  Alicia Vijfvinkel             04   RZL                    1:02.57             
   DIS  Laurien Fuchs                 04   RZ Roermond                                
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Esperanza Mager               04   RZ Roermond                                
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m wisselslag Meisjes Minioren 5 en junioren 1
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                3:09.36             
          3:09.36
    2.  Maike Jetten                  02   Patrick                3:20.36             
          3:20.36
    3.  Luna Schlicher                02   RZ Roermond            3:43.90             
          3:43.90
   DIS  Anouk Perriëns                02   Patrick                                    
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 200m wisselslag        Jongens Minioren 5 en 6
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         3:23.39             
          3:23.39
    2.  Mischa Hermans                03   Zeps                   3:32.24             
          3:32.24
 AFGEM  Esper Schreurs                03   Zeps                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 200m wisselslag        Meisjes Junioren 2 en 3
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         2:56.13             
          2:56.13
    2.  Sharon Wolfs                  00   Patrick                3:07.58             
          3:07.58
    3.  Lotte Beckers                 00   Patrick                3:16.03             
          3:16.03
    4.  Lynn Salden                   00   Patrick                3:16.60             
          3:16.60
    5.  Kelly van der Sluizen         00   RZ Roermond            3:21.00             
          3:21.00
   DIS  Anne Mayer                    00   RZ Roermond                                
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 1 en 2
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Gehlen                  01   De Roersoppers         3:38.26             
          3:38.26



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 200m wisselslag             Dames Jeugd 1 en 2
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sterre Schlicher              99   RZ Roermond            2:43.54             
          2:43.54
    2.  Shae Bours                    98   RZ Roermond            2:52.90             
          2:52.90
    3.  Anne van Straaten             99   Patrick                3:07.22             
          3:07.22
    4.  Nina Claessen                 99   Patrick                3:24.22             
          3:24.22



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 3 en 4
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers         2:38.70             
          2:38.70
    2.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         2:50.67             
          2:50.67
    3.  Luuk Meerten                  99   Patrick                2:52.76             
          2:52.76
    4.  Rick Spaen                    99   RZ Roermond            3:12.40             
          3:12.40
    5.  Stan Knoops                   98   RZ Roermond            3:12.60             
          3:12.60
    6.  Tjeu Gehlen                   99   De Roersoppers         3:12.79             
          3:12.79
   DIS  Jasper Strijp                 98   Patrick                                    
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., VE - de bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 200m wisselslag             Heren Jeugd 1 en 2
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Willems                  97   Patrick                2:32.98             
          2:32.98
    2.  Tim Peeters                   97   RZ Roermond            2:36.20             
          2:36.20
    3.  Robin Meuwissen               96   Patrick                2:37.62             
          2:37.62
    4.  Kevin Hobbel                  97   Patrick                2:40.65             
          2:40.65
    5.  Brando Bocken                 96   Zeps                   2:43.68             
          2:43.68
    6.  Daan Gehlen                   97   De Roersoppers         2:50.90             
          2:50.90
   DIS  Swen Cox                      96   Zeps                                       
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 AFGEM  Louis Guveau                  97   RZ Roermond                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 200m wisselslag                16 jaar en ouder
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fiona Meuffels                95   Patrick                2:39.57             
          2:39.57
    2.  Evie Roebroek                 96   RZ Roermond            3:06.84             
          3:06.84
    3.  Dianne Nien                   71   RZ Roermond            3:11.30             
          3:11.30
    4.  Maud Meuwissen                94   Patrick                3:16.57             
          3:16.57
    5.  Celine Jansen                 97   De Roersoppers         3:23.38             
          3:23.38
    6.  Claudia Creemers              92   De Roersoppers         3:27.86             
          3:27.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Heren, 200m wisselslag                18 jaar en ouder
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers         2:26.80             
          2:26.80
    2.  Bert Schlicher                64   RZ Roermond            2:27.67             
          2:27.67
    3.  Sander Heijnen                90   Zeps                   2:30.00             
          2:30.00
    4.  Marc Craenen                  93   Patrick                2:32.96             
          2:32.96
    5.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers         2:59.23             
          2:59.23



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 25m schoolslag        Jongens Minioren 1 t/m 3
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorn Neiss                    05   De Roersoppers           30.87             
    2.  Lars Mors                     05   Patrick                  31.48             
    3.  Syb Cnoops                    05   Patrick                  34.94             
   DIS  Reza Sonnemans                07   RZ Roermond                                
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 25m schoolslag        Meisjes Minioren 1 t/m 3
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isa Bongartz                  05   De Roersoppers           36.06             
    2.  Feya Cnoops                   06   Patrick                  37.02             
    3.  Lianne Perriëns               06   Patrick                  37.12             
    NG  Roos Gelissen                 06   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 25m schoolslag        Jongens Minioren 4 t/m 6
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Boris Wagemans                04   Patrick                  26.02             
    2.  Ken Verheggen                 04   Patrick                  26.57             
    3.  Joris Brull                   04   RZ Roermond              28.21             
    4.  Bart Stinges                  02   Patrick                  28.80             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 25m schoolslag        Meisjes Minioren 4 t/m 5
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lente de Wit                  03   RZ Roermond              26.08             
    2.  Merel Hollender               04   RZ Roermond              29.54             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 50m schoolslag        Jongens Minioren 1 t/m 3
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Ketelaars                 05   De Roersoppers           58.33             
    2.  Bram Smit                     05   De Roersoppers         1:03.35             
    3.  Sven Udiljak                  05   RZ Roermond            1:03.39             
    4.  Milan de Wit                  05   RZ Roermond            1:05.32             
    5.  Ashraf Chatbane               05   RZ Roermond            1:14.74             
   DIS  Stef Wolters                  05   De Roersoppers                             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 50m schoolslag        Meisjes Minioren 1 t/m 3
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Scheepers               05   De Roersoppers           58.51             
    2.  Floor Smit                    05   De Roersoppers         1:00.22             
    3.  Krista Verheyden              05   Patrick                1:02.72             
    4.  Ilse Mayer                    05   RZ Roermond            1:10.37             
    5.  Evi Kresin                    05   De Roersoppers         1:10.75             
    6.  Lara Stapper                  05   De Roersoppers         1:14.32             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 50m schoolslag        Jongens Minioren 4 t/m 6
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sef Boonen                    02   RZ Roermond              54.57             
    2.  David Jetten                  04   Patrick                  56.64             
    3.  Tom Perriëns                  04   Patrick                  58.38             
    4.  Nills van Heel                04   De Roersoppers         1:01.13             
    5.  Tim van Straaten              04   Patrick                1:02.78             
    6.  Tom Jeurissen                 04   RZ Roermond            1:05.82             
    7.  Janik Hoebers                 04   De Roersoppers         1:08.36             
    8.  Luuk Hendriks                 02   RZ Roermond            1:16.38             
   DIS  Cas Bergs                     04   RZ Roermond                                
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Meisjes, 50m schoolslag        Meisjes Minioren 4 t/m 5
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sofie van der Marel           04   RZL                      54.87             
    2.  Sylvana Smeets                04   De Roersoppers           59.95             
    3.  Laurien Fuchs                 04   RZ Roermond            1:03.37             
    4.  Isa van de Warenburg          03   Patrick                1:04.15             
    5.  Yenthe Moonen                 03   RZ Roermond            1:04.37             
    6.  Kyra Mackes                   03   De Roersoppers         1:08.99             
    7.  Britt van Heel                04   De Roersoppers         1:10.29             
   DIS  Senna Bongartz                03   De Roersoppers                             
        SM - Bij het keer- en/of eindpunt niet aangetikt met de handen (wel afgezet).
   DIS  Esperanza Mager               04   RZ Roermond                                
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m schoolslag       Jongens Minioren 4 t/m 6
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shane Barten                  03   Patrick                2:09.96             
          1:02.10  2:09.96
   DIS  Tuur Peters                   03   Patrick                                    
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SL - Het keer- en of eindpunt met één hand aangetikt


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m schoolslag       Meisjes Minioren 4 t/m 5
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alicia Vijfvinkel             04   RZL                    2:14.43        FJ 1 
          1:05.15  2:14.43
    2.  Lynn van der Vorst            04   Patrick                2:14.43        FJ 2 
          1:02.61  2:14.43
    3.  Jolien Swagten                04   RZL                    2:15.97             
          1:01.47  2:15.97
    4.  Joyce Beurskens               04   RZL                    2:16.91             
          1:03.17  2:16.91
   DIS  Fenna van Rijt                03   Patrick                                    
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Alle, 4 x 25m vrije slag           Mix Minioren 1 t/m 3
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            1:49.08             
        Ilse Mayer, 05                         Ashraf Chatbane, 05
        Milan de Wit, 05                       Sven Udiljak, 05
          1:49.08

    2.  De Roersoppers 2                   De Roersoppers         1:56.34             
        Stef Wolters, 05                       Jorn Neiss, 05
        Evi Kresin, 05                         Lara Stapper, 05
          1:56.34

    3.  Patrick 1                          Patrick                1:58.11             
        Feya Cnoops, 06                        Krista Verheyden, 05
        Lars Mors, 05                          Syb Cnoops, 05
          1:58.11

   DIS  De Roersoppers 1                   De Roersoppers                             
        EA - Te vroeg overgenomen., 3e zwemmer
        Bram Smit, 05                          Floor Smit, 05
        Femke Scheepers, 05                    Max Ketelaars, 05




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Alle, 4 x 25m vrije slag        Mix Minioren 4 t/m (5)6
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick 1                          Patrick                1:28.28             
        Fenna van Rijt, 03                     Lynn van der Vorst, 04
        David Jetten, 04                       Shane Barten, 03
          1:28.28

    2.  RZ Roermond 2                      RZ Roermond            1:35.11             
        Cas Bergs, 04                          Esperanza Mager, 04
        Lente de Wit, 03                       Laurien Fuchs, 04
          1:35.11

    3.  RZL 1                              RZL                    1:36.42             
        Joyce Beurskens, 04                    Alicia Vijfvinkel, 04
        Sofie van der Marel, 04                Jolien Swagten, 04
          1:36.42

    4.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         1:39.20             
        Kyra Mackes, 03                        Sylvana Smeets, 04
        Senna Bongartz, 03                     Britt van Heel, 04
          1:39.20

    5.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            1:39.84             
        Yenthe Moonen, 03                      Sef Boonen, 02
        Luuk Hendriks, 02                      Tom Jeurissen, 04
          1:39.84

   DIS  Patrick 2                          Patrick                                    
        EA - Te vroeg overgenomen., 3e zwemmer
        Tom Perriëns, 04                       Tim van Straaten, 04
        Tuur Peters, 03                        Isa van de Warenburg, 03




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 200m vrije slag        Meisjes Minioren 3 en 4
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mexi Kösters                  04   Zeps                   3:28.40             
          1:38.39  3:28.40




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Meisjes, 400m vrije slag Meisjes Minioren 5 en junioren 1
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                6:24.10             
          1:26.79  3:05.00  6:24.10
    2.  Maike Jetten                  02   Patrick                6:25.20             
          1:29.32  3:09.39  6:25.20
    3.  Luna Schlicher                02   RZ Roermond            7:28.90             
          1:45.40  3:39.19  7:28.90
    4.  Anouk Perriëns                02   Patrick                9:38.04             
          2:09.23  4:39.28  9:38.04



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 400m vrije slag        Jongens Minioren 5 en 6
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mischa Hermans                03   Zeps                   6:24.01             
          1:34.71  3:13.78  6:24.01
    2.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         6:29.33             
          1:34.07  3:14.71  6:29.33
    3.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         6:48.39             
          1:35.75  3:19.21  6:48.39
    4.  Bas Smit                      03   De Roersoppers         8:11.80             
          1:54.25  4:05.11  8:11.80
 AFGEM  Esper Schreurs                03   Zeps                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Meisjes, 800m vrije slag        Meisjes Junioren 2 en 3
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers        12:12.30             
          1:18.39  2:42.16  5:31.17 12:12.30
    2.  Sharon Wolfs                  00   Patrick               12:37.16             
          1:30.06  3:09.09  6:24.06 12:37.16
    3.  Lynn Salden                   00   Patrick               12:37.73             
          1:30.70  3:08.86  6:24.04 12:37.73
    4.  Lotte Beckers                 00   Patrick               12:42.78             
          1:29.99  3:08.78  5:44.36 12:42.78
    5.  Kelly van der Sluizen         00   RZ Roermond           13:04.91             
          1:31.76  3:11.39  6:32.40 13:04.91



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 800m vrije slag        Jongens Junioren 1 en 2
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Gehlen                  01   De Roersoppers        14:50.33             
          1:43.78  3:37.21  7:28.17 14:50.33



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 800m vrije slag             Dames Jeugd 1 en 2
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sterre Schlicher              99   RZ Roermond           10:52.37             
          1:17.46  2:40.31  5:26.67 10:52.37
    2.  Shae Bours                    98   RZ Roermond           11:22.73             
          1:18.36  2:43.67  5:36.72 11:22.73
    3.  Nina Claessen                 99   Patrick               14:01.48             
          1:38.17  3:26.39  7:04.33 14:01.48



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 800m vrije slag        Jongens Junioren 3 en 4
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers        10:47.12             
          1:15.87  2:40.87  5:27.94 10:47.12
    2.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers        10:57.92             
          1:15.82  2:41.13  5:29.20 10:57.92
    3.  Luuk Meerten                  99   Patrick               11:42.81             
          1:19.19  2:46.58  5:47.54 11:42.81
    4.  Tjeu Gehlen                   99   De Roersoppers        12:05.89             
          1:24.71  2:56.72  6:03.21 12:05.89
    5.  Stan Knoops                   98   RZ Roermond           12:31.11             
          1:24.74  2:57.03  6:04.66 12:31.11
    6.  Jasper Strijp                 98   Patrick               12:37.25             
          1:21.82  2:55.07  6:10.97 12:37.25
    7.  Rick Spaen                    99   RZ Roermond           12:56.00             
          1:27.48  3:05.92  6:22.39 12:56.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 800m vrije slag             Heren Jeugd 1 en 2
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hobbel                  97   Patrick               10:12.48             
          1:10.34  2:25.70  5:00.78 10:12.48
    2.  Brando Bocken                 96   Zeps                  10:12.67             
          1:11.93  2:28.89  5:07.66 10:12.67
    3.  Luuk Willems                  97   Patrick               10:21.52             
          1:09.03  2:25.73  5:04.67 10:21.52
    4.  Daan Gehlen                   97   De Roersoppers        10:36.16             
          1:14.10  2:34.92  5:17.29 10:36.16
    5.  Tim Peeters                   97   RZ Roermond           10:42.21             
          1:15.11  2:36.63  5:21.33 10:42.21
    6.  Swen Cox                      96   Zeps                  10:44.69             
          1:15.90  2:37.48  5:22.21 10:44.69
    7.  Robin Meuwissen               96   Patrick               10:55.94             
          1:13.86  2:34.68  5:21.96 10:55.94
 AFGEM  Louis Guveau                  97   RZ Roermond                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Dames, 800m vrije slag                16 jaar en ouder
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fiona Meuffels                95   Patrick               10:06.93             
          1:10.65  2:26.68  5:02.37 10:06.93
    2.  Evie Roebroek                 96   RZ Roermond           11:45.76             
          1:21.82  2:49.54  5:47.62 11:45.76
    3.  Dianne Nien                   71   RZ Roermond           12:00.20             
          1:22.82  2:53.83  5:58.47 12:00.20
    4.  Pascalle Neiss-Janssen        73   De Roersoppers        12:09.47             
          1:23.43  2:54.31  5:59.60 12:09.47
    5.  Celine Jansen                 97   De Roersoppers        13:02.70             
          1:29.48  3:07.70  6:29.02 13:02.70
    6.  Maud Meuwissen                94   Patrick               13:08.20             
          1:28.91  3:04.72  6:25.02 13:08.20
    7.  Claudia Creemers              92   De Roersoppers        13:35.70             
          1:32.57  3:19.82  7:05.02 13:35.70



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                 Heren, 800m vrije slag                18 jaar en ouder
22-9-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers        10:04.22             
          1:11.85  2:30.86  5:07.85 10:04.22
    2.  Bert Schlicher                64   RZ Roermond           10:07.20             
          1:11.95  2:30.42  5:07.64 10:07.20
    3.  Sander Heijnen                90   Zeps                  10:17.15             
          1:12.80  2:31.24  5:09.52 10:17.15
    4.  Marc Craenen                  93   Patrick               11:00.65             
          1:12.57  2:33.42  5:21.12 11:00.65
    5.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers        13:17.77             
          1:17.46  2:47.86  6:08.96 13:17.77



SPLASH Meet Manager 11Registered to Patrick