Swimkick deel 2
Haelen (NED),    17-11-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 6. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 8. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 10. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 11. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 25m vlinderslag       Jongens Minioren 1 t/m 3
17-11-2013 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Ketelaars                 05   De Roersoppers           29.13    39       
    2.  Sven Udiljak                  05   RZ Roermond              30.22    35       
    3.  Stef Wolters                  05   De Roersoppers           31.16    32       
    4.  Bram Smit                     05   De Roersoppers           33.04    26       
    5.  Jorn Neiss                    05   De Roersoppers           40.63    14       
   DIS  Lars Mors                     05   Patrick                                    
        VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Milan de Wit                  05   RZ Roermond                                
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 AFGEM  Ashraf Chatbane               05   RZ Roermond                                


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 25m vlinderslag       Meisjes Minioren 1 t/m 3
17-11-2013 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Crins                     05   RZL                      24.64    93       
    2.  Femke Scheepers               05   De Roersoppers           26.12    78       
    3.  Floor Smit                    05   De Roersoppers           26.16    78       
    4.  Ilse Mayer                    05   RZ Roermond              29.42    55       
    5.  Roos Gelissen                 06   De Roersoppers           31.16    46       
    6.  Krista Verheyden              05   Patrick                  33.92    35       
    7.  Lara Stapper                  05   De Roersoppers           37.85    25       
    8.  Isa Bongartz                  05   De Roersoppers           50.60    10       
   DIS  Evi Kresin                    05   De Roersoppers                             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 25m vlinderslag       Jongens Minioren 4 t/m 6
17-11-2013 - 14:11                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Perriëns                  04   Patrick                  25.55    58       
    2.  Tuur Peters                   03   Patrick                  26.03    55       
    3.  Sef Boonen                    02   RZ Roermond              27.68    45       
    4.  Jasper Koerts                 02   Patrick                  28.64    41       
    5.  Bart Stinges                  02   Patrick                  28.82    40       
    6.  David Jetten                  04   Patrick                  29.17    39       
    7.  Ken Verheggen                 04   Patrick                  29.44    38       
    8.  Luuk Hendriks                 02   RZ Roermond              43.68    11       
   DIS  Steven Flendrig               03   De Roersoppers                             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VH
   DIS  Nills van Heel                04   De Roersoppers                             
        VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Janik Hoebers                 04   De Roersoppers                             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
   DIS  Tim van Straaten              04   Patrick                                    
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
   DIS  Tom Crins                     03   RZL                                        
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 25m vlinderslag       Meisjes Minioren 4 t/m 5
17-11-2013 - 14:11                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lente de Wit                  03   RZ Roermond              25.52    84       
    2.  Laurien Fuchs                 04   RZ Roermond              25.97    79       
    3.  Senna Bongartz                03   De Roersoppers           27.16    69       
    4.  Kyra Mackes                   03   De Roersoppers           27.60    66       
    5.  Lynaissa Gibbes               03   RZ Roermond              27.99    63       
    6.  Robin Schatorje               03   RZL                      29.07    57       
    7.  Britt van Heel                04   De Roersoppers           29.51    54       
    8.  Sofie van der Marel           04   RZL                      29.82    52       
    9.  Joyce Beurskens               04   RZL                      30.05    51       
   10.  Alicia Vijfvinkel             04   RZL                      32.80    39       
   11.  Esperanza Mager               04   RZ Roermond              33.00    38       
   DIS  Fleur de Ronde                04   RZ Roermond                                
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VC
    NG  Lynn van der Vorst            04   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 50m vlinderslag       Meisjes Minioren 1 t/m 3
17-11-2013 - 14:26                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renske Janssen                05   RZL                      57.85    74       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag       Jongens Minioren 4 t/m 6
17-11-2013 - 14:28                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
   DIS  Shane Barten                  03   Patrick                1:15.40             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m vlinderslag       Meisjes Minioren 4 t/m 5
17-11-2013 - 14:28                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenna van Rijt                03   Patrick                  50.20   114       
    2.  Jolien Swagten                04   RZL                      55.80    83       
    3.  Merel de Ronde                03   RZ Roermond            1:02.54    59       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 25m vrije slag        Jongens Minioren 1 t/m 3
17-11-2013 - 14:31                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorn Neiss                    05   De Roersoppers           26.06    43       
    2.  Lars Mors                     05   Patrick                  26.92    39       
    3.  Reza Sonnemans                07   RZ Roermond              27.45    37       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 25m vrije slag        Meisjes Minioren 1 t/m 3
17-11-2013 - 14:31                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roos Gelissen                 06   De Roersoppers           26.41    65       
    2.  Isa Bongartz                  05   De Roersoppers           30.05    44       
    3.  Isabella de Bruijn            06   De Roersoppers           31.71    37       
    4.  Jacqueline Houben             06   De Roersoppers           31.83    37       
    5.  Anna Merry                    06   Patrick                  32.23    35       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 25m vrije slag        Jongens Minioren 4 t/m 6
17-11-2013 - 14:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yannick Merry                 04   Patrick                  23.86    56       
    2.  Dirk Schouten                 04   RZ Roermond              27.89    35       
    3.  Dyllian Bongaerts             03   RZ Roermond              29.73    29       
    4.  Janik Hoebers                 04   De Roersoppers           30.40    27       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 50m vrije slag        Jongens Minioren 1 t/m 3
17-11-2013 - 14:37                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Ketelaars                 05   De Roersoppers           45.16    90       
    2.  Sven Udiljak                  05   RZ Roermond              49.77    67       
    3.  Bram Smit                     05   De Roersoppers           49.80    67       
    4.  Milan de Wit                  05   RZ Roermond              51.66    60       
    5.  Stef Wolters                  05   De Roersoppers           53.11    55       
 AFGEM  Ashraf Chatbane               05   RZ Roermond                                


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Minioren 1 t/m 3
17-11-2013 - 14:37                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Crins                     05   RZL                      42.87   159       
    2.  Renske Janssen                05   RZL                      46.39   125       
    3.  Floor Smit                    05   De Roersoppers           47.02   120       
    4.  Femke Scheepers               05   De Roersoppers           47.60   116       
    5.  Krista Verheyden              05   Patrick                  51.61    91       
    6.  Evi Kresin                    05   De Roersoppers           56.90    68       
    7.  Ilse Mayer                    05   RZ Roermond              58.60    62       
    8.  Lara Stapper                  05   De Roersoppers         1:00.07    57       
    9.  Lianne Perriëns               06   Patrick                1:24.75    20       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m vrije slag        Jongens Minioren 4 t/m 6
17-11-2013 - 14:48                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Jeurissen                 04   RZ Roermond              47.39    78       
    2.  Tim van Straaten              04   Patrick                  49.89    67       
    3.  Steven Flendrig               03   De Roersoppers           50.29    65       
    4.  Jasper Koerts                 02   Patrick                  50.50    64       
    5.  Tom Crins                     03   RZL                      51.18    62       
    6.  Bart Stinges                  02   Patrick                  52.58    57       
    7.  Nills van Heel                04   De Roersoppers           54.31    52       
    8.  Ken Verheggen                 04   Patrick                  56.99    45       
    9.  Luuk Hendriks                 02   RZ Roermond            1:06.42    28       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Minioren 4 t/m 5
17-11-2013 - 14:48                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lente de Wit                  03   RZ Roermond              45.73   131       
    2.  Jolien Swagten                04   RZL                      46.89   121       
    3.  Lynaissa Gibbes               03   RZ Roermond              47.99   113       
    4.  Sylvana Smeets                04   De Roersoppers           48.20   112       
    5.  Laurien Fuchs                 04   RZ Roermond              50.67    96       
    6.  Sofie van der Marel           04   RZL                      51.14    93       
    7.  Joyce Beurskens               04   RZL                      52.95    84       
    8.  Kyra Mackes                   03   De Roersoppers           53.70    81       
    9.  Britt van Heel                04   De Roersoppers           54.03    79       
   10.  Senna Bongartz                03   De Roersoppers           54.16    79       
   11.  Robin Schatorje               03   RZL                      54.55    77       
   12.  Isa van de Warenburg          03   Patrick                  55.04    75       
   13.  Alicia Vijfvinkel             04   RZL                      55.87    72       
   14.  Fleur de Ronde                04   RZ Roermond              59.85    58       
   15.  Esperanza Mager               04   RZ Roermond              59.94    58       
    NG  Lynn van der Vorst            04   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m vrije slag       Jongens Minioren 4 t/m 6
17-11-2013 - 15:07                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Perriëns                  04   Patrick                1:37.13    99       
          1:37.13
    2.  Shane Barten                  03   Patrick                1:38.36    95       
          1:38.36
    3.  Tuur Peters                   03   Patrick                1:38.73    94       
          1:38.73
    4.  Sef Boonen                    02   RZ Roermond            1:53.73    61       
          1:53.73
    5.  David Jetten                  04   Patrick                1:53.94    61       
          1:53.94


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Minioren 4 t/m 5
17-11-2013 - 15:07                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenna van Rijt                03   Patrick                1:38.31   139       
          1:38.31
    2.  Merel de Ronde                03   RZ Roermond            1:51.79    95       
          1:51.79



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Alle, 4 x 25m schoolslag           Mix Minioren 1 t/m 3
17-11-2013 - 15:12                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         1:55.45    70       
        Max Ketelaars, 05                      Jorn Neiss, 05
        Stef Wolters, 05                       Bram Smit, 05
          1:55.45

    2.  De Roersoppers 2                   De Roersoppers         1:56.51   104       
        Evi Kresin, 05                         Floor Smit, 05
        Femke Scheepers, 05                    Lara Stapper, 05
          1:56.51

    3.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:04.41    56       
        Ilse Mayer, 05                         Milan de Wit, 05
        Reza Sonnemans, 07                     Sven Udiljak, 05
          2:04.41

    4.  De Roersoppers 3                   De Roersoppers         2:21.56    58       
        Roos Gelissen, 06                      Isa Bongartz, 05
        Isabella de Bruijn, 06                 Jacqueline Houben, 06
          2:21.56

   DIS  Patrick 1                          Patrick                                    
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SG - 2e zwemmer
        Anna Merry, 06                         Krista Verheyden, 05
        Lars Mors, 05                          Lianne Perriëns, 06




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Alle, 4 x 25m schoolslag        Mix Minioren 4 t/m (5)6
17-11-2013 - 15:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL 1                              RZL                    1:51.50    77       
        Joyce Beurskens, 04                    Sofie van der Marel, 04
        Tom Crins, 03                          Robin Schatorje, 03
          1:51.50

    2.  Patrick 2                          Patrick                1:52.64    75       
        Isa van de Warenburg, 03               Ken Verheggen, 04
        Shane Barten, 03                       Tim van Straaten, 04
          1:52.64

    3.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:02.57    58       
        Janik Hoebers, 04                      Senna Bongartz, 03
        Steven Flendrig, 03                    Britt van Heel, 04
          2:02.57

    4.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:06.41    53       
        Lente de Wit, 03                       Laurien Fuchs, 04
        Luuk Hendriks, 02                      Tom Jeurissen, 04
          2:06.41

   DIS  Patrick 1                          Patrick                                    
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd., 2e zwemmer
        Tuur Peters, 03                        Fenna van Rijt, 03
        David Jetten, 04                       Tom Perriëns, 04

   DIS  RZ Roermond 2                      RZ Roermond            1:59.76             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Lynaissa Gibbes, 03                    Fleur de Ronde, 04
        Dirk Schouten, 04                      Dyllian Bongaerts, 03
          1:59.76

 AFGEM  Patrick 3                          Patrick                                    
        Yannick Merry, 04                      Bart Stinges, 02
        Tuur Peters, 03                        Jasper Koerts, 02




SPLASH Meet Manager 11Registered to RZL