Minioren deel 2
Melick (NED),    15-12-2013,    Korte baan (25m)
FINA Point Scoring 2013

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m vrije slag             Jongens Minioren 6
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nino van Beek                 02   Zeps                   2:46.05   214       
          1:22.59  2:46.05
    2.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         2:58.77   171       
          1:28.42  2:58.77
    3.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         3:10.06   142       
          1:32.08  3:10.06
    4.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         3:11.07   140       
          1:35.73  3:11.07
    5.  Jordi Heitlager               02   Brunssum               3:25.80   112       
          1:38.89  3:25.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels de Boer                 00   Eurode Kerkrade        2:38.24   301       
          1:17.25  2:38.24
    2.  Milo Simons                   00   Brunssum               2:52.53   232       
          1:23.59  2:52.53
    3.  Lars Rademakers               00   Patrick                2:55.39   221       
          1:25.69  2:55.39
    4.  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers         2:58.19   211       
          1:27.01  2:58.19
    5.  Aaron Camp                    00   Patrick                3:01.07   201       
          1:28.27  3:01.07
    6.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         3:10.49   172       
          1:31.56  3:10.49
    7.  Sem Oosterbaan                01   De Roersoppers         3:20.37   148       
          1:36.69  3:20.37



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jos Vanderliek                04   Eurode Kerkrade        1:54.69   113       
            54.62  1:54.69
    2.  Bram Smit                     05   De Roersoppers         2:05.34    87       
          1:02.30  2:05.34
    3.  Lenny Hermans                 04   Zeps                   2:07.23    83       
          1:00.18  2:07.23
    4.  Max Ketelaars                 05   De Roersoppers         2:07.48    83       
            59.59  2:07.48
    5.  Rik Tammel                    04   Eurode Kerkrade        2:11.05    76       
          1:02.52  2:11.05
    6.  Nills van Heel                04   De Roersoppers         2:14.44    70       
          1:06.47  2:14.44
    7.  Stef Wolters                  05   De Roersoppers         2:15.94    68       
          1:04.07  2:15.94
   DIS  Jordan Labs                   04   Brunssum                                   
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esper Schreurs                03   Zeps                   1:38.36   180       
            47.03  1:38.36
    2.  Mischa Hermans                03   Zeps                   1:52.24   121       
            53.65  1:52.24
    3.  Bas Smit                      03   De Roersoppers         1:56.62   108       
            55.63  1:56.62
    4.  Dylan Gerrits                 03   Brunssum               2:05.77    86       
            58.34  2:05.77
    5.  Bas Spijkers                  03   Brunssum               2:08.67    80       
          1:01.15  2:08.67
   DIS  Youssuf Souag                 03   Eurode Kerkrade                            
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.
   DIS  Steven Flendrig               03   De Roersoppers                             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jos Vanderliek                04   Eurode Kerkrade          45.05   113       
            45.05
    2.  Jordan Labs                   04   Brunssum               1:03.28    40       
          1:03.28
    3.  Rik Tammel                    04   Eurode Kerkrade        1:08.19    32       
          1:08.19
    4.  Max Ketelaars                 05   De Roersoppers         1:11.03    28       
          1:11.03



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esper Schreurs                03   Zeps                     39.92   162       
            39.92
    2.  Mischa Hermans                03   Zeps                     47.69    95       
            47.69
    3.  Dylan Gerrits                 03   Brunssum                 52.49    71       
            52.49
    4.  Bas Spijkers                  03   Brunssum                 54.29    64       
            54.29
    5.  Youssuf Souag                 03   Eurode Kerkrade        1:16.60    23       
          1:16.60
   DIS  Bas Smit                      03   De Roersoppers                             
        VP - Met handen over elkaar keerpunt of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         1:33.88   137       
            43.94  1:33.88
    2.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         1:44.58    99       
            49.00  1:44.58
    3.  Jordi Heitlager               02   Brunssum               2:03.00    61       
            55.06  2:03.00
    4.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         2:08.10    54       
            58.32  2:08.10
   DIS  Nino van Beek                 02   Zeps                                       
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels de Boer                 00   Eurode Kerkrade        2:45.05   288       
          1:18.64  2:45.05
    2.  Aaron Camp                    00   Patrick                3:45.35   113       
          1:48.52  3:45.35
    3.  Milo Simons                   00   Brunssum               3:48.62   108       
          1:47.90  3:48.62
   DIS  Lars Rademakers               00   Patrick                                    
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Scheepers               05   De Roersoppers         1:38.41   139       
            45.55  1:38.41
    2.  Roos Oerlemans                06   Eurode Kerkrade        1:45.89   111       
            47.08  1:45.89
    3.  Floor Smit                    05   De Roersoppers         1:48.41   104       
            52.43  1:48.41
    4.  Erin Eijk                     05   Zeps                   1:54.43    88       
            52.16  1:54.43
    5.  Yasmien Souag                 06   Eurode Kerkrade        1:57.95    80       
            55.13  1:57.95
    6.  Nienke van den Akker          05   Eurode Kerkrade        2:04.51    68       
            54.96  2:04.51
    7.  Lara Stapper                  05   De Roersoppers         2:07.04    64       
            58.76  2:07.04
    8.  Evi Kresin                    05   De Roersoppers         2:16.21    52       
          1:00.52  2:16.21
    9.  Isa Bongartz                  05   De Roersoppers         2:37.66    33       
          1:13.57  2:37.66



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy Tebben                    04   Eurode Kerkrade        1:24.56   219       
            40.08  1:24.56
    2.  Mexi Kösters                  04   Zeps                   1:29.41   185       
            42.76  1:29.41
    3.  Kiki Derckx                   04   Zeps                   1:34.32   158       
            43.82  1:34.32
    4.  Sylvana Smeets                04   De Roersoppers         1:43.72   118       
            46.27  1:43.72
    5.  Kimberly Driessen             04   Zeps                   1:49.45   101       
            49.90  1:49.45
    6.  Britt van Heel                04   De Roersoppers         1:58.58    79       
            53.84  1:58.58
    7.  Janine Ubaghs                 04   Eurode Kerkrade        2:03.26    70       
            55.54  2:03.26
 AFGEM  Benthe Bosman                 04   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Minioren 5
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade        3:18.93   174       
          1:36.43  3:18.93
    2.  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers         3:31.66   144       
          1:42.89  3:31.66
    3.  Sabine Strijp                 03   Patrick                3:36.58   135       
          1:44.69  3:36.58
    4.  Nova Smeets                   03   Zeps                   3:37.51   133       
          1:46.03  3:37.51
    5.  Nadine Soentjens              03   De Roersoppers         3:47.97   115       
          1:46.01  3:47.97
    6.  Iris Gerrits                  03   Brunssum               4:09.93    88       
          2:02.61  4:09.93
    NG  Polina Arnoldussen            03   Eurode Kerkrade                            
    NG  Ashley van Breemen            03   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floor Smit                    05   De Roersoppers         1:53.76   114       
            57.07  1:53.76
    2.  Erin Eijk                     05   Zeps                   1:57.24   104       
          1:57.24
    3.  Roos Oerlemans                06   Eurode Kerkrade        2:06.63    82       
          1:01.69  2:06.63
    4.  Yasmien Souag                 06   Eurode Kerkrade        2:13.25    71       
          1:08.75  2:13.25
   DIS  Nienke van den Akker          05   Eurode Kerkrade                            
        AI - Gelopen over en/of afgezet van de bodem.
   DIS  Evi Kresin                    05   De Roersoppers                             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten.
   DIS  Femke Scheepers               05   De Roersoppers                             
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RF



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy Tebben                    04   Eurode Kerkrade        1:37.87   179       
            48.66  1:37.87
    2.  Mexi Kösters                  04   Zeps                   1:40.43   166       
            47.98  1:40.43
    3.  Kiki Derckx                   04   Zeps                   1:45.34   144       
            50.60  1:45.34
    4.  Kimberly Driessen             04   Zeps                   2:02.86    90       
          1:01.07  2:02.86
    5.  Janine Ubaghs                 04   Eurode Kerkrade        2:34.71    45       
          1:10.31  2:34.71
 AFGEM  Benthe Bosman                 04   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                   2:51.05   345       
          1:24.04  2:51.05
    2.  Katinka Ummels                01   Zeps                   2:51.58   342       
          1:23.92  2:51.58
    3.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers         3:06.71   265       
          1:32.22  3:06.71
    4.  Nikki Douma                   01   Brunssum               3:07.35   262       
          1:13.95  3:07.35
    5.  Fleur Beckers                 02   Patrick                3:08.61   257       
          1:32.23  3:08.61
    6.  Jenny van de Ven              02   Eurode Kerkrade        3:12.26   243       
          1:35.74  3:12.26
    7.  Davina Wolfs                  02   Patrick                3:17.09   225       
          1:35.97  3:17.09
    8.  Britt de Jong                 02   Eurode Kerkrade        3:19.43   218       
          1:38.38  3:19.43
    9.  Devony Kengen                 01   Zeps                   3:20.34   215       
          1:38.20  3:20.34
   10.  Renske van den Bosch          01   Brunssum               3:20.81   213       
          1:36.93  3:20.81
   11.  Bo Offermans                  02   Eurode Kerkrade        3:21.29   212       
          1:40.22  3:21.29
   12.  Lindsey Driessen              01   Zeps                   3:24.69   201       
          1:41.68  3:24.69
   13.  Maike Jetten                  02   Patrick                3:30.99   184       
          1:42.21  3:30.99
   14.  Evie Camp                     02   Patrick                3:36.23   171       
          1:43.85  3:36.23
   15.  Kylie Baurmann                02   Eurode Kerkrade        3:38.25   166       
          1:47.53  3:38.25
   16.  Laura van Heel                01   De Roersoppers         3:41.26   159       
          1:47.76  3:41.26
   17.  Luna Bielders                 01   Brunssum               3:46.61   148       
          1:48.48  3:46.61
   18.  Tara Rademakers               02   Patrick                3:53.67   135       
          1:54.00  3:53.67
   19.  Lotte van Straaten            02   Patrick                3:58.78   127       
          1:01.28  3:58.78
   20.  Isa Claessen                  01   Patrick                4:08.45   112       
          1:59.00  4:08.45
   DIS  Lara Disco                    01   Brunssum                                   
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten.
   DIS  Anouk Perriëns                02   Patrick                                    
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten.
   DIS  Lisa Snoeijs                  02   De Roersoppers                             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten.
    NG  Sheritsa Mac-Nack             02   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade        1:36.70   184       
            42.94  1:36.70
    2.  Iris Gerrits                  03   Brunssum               2:06.79    81       
            55.00  2:06.79
    3.  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers         2:07.29    80       
            55.46  2:07.29
    4.  Nova Smeets                   03   Zeps                   2:13.71    69       
            59.00  2:13.71
   DIS  Sabine Strijp                 03   Patrick                                    
        VP - Met handen over elkaar keerpunt of eindpunt aangetikt.
    NG  Polina Arnoldussen            03   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
15-12-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Katinka Ummels                01   Zeps                   3:05.60   275       
          1:26.12  3:05.60
    2.  Jenny van de Ven              02   Eurode Kerkrade        3:28.79   193       
          1:39.82  3:28.79
    3.  Maike Jetten                  02   Patrick                3:35.22   176       
          1:40.53  3:35.22
    4.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers         3:38.82   168       
          1:38.72  3:38.82
    5.  Nikki Douma                   01   Brunssum               3:45.96   152       
          1:45.28  3:45.96
    6.  Fleur Beckers                 02   Patrick                3:56.07   133       
          1:50.58  3:56.07
    7.  Lindsey Driessen              01   Zeps                   4:00.24   127       
          1:55.68  4:00.24
    8.  Devony Kengen                 01   Zeps                   4:02.55   123       
          1:42.65  4:02.55
    9.  Davina Wolfs                  02   Patrick                4:05.01   119       
          1:55.75  4:05.01
   10.  Evie Camp                     02   Patrick                4:13.06   108       
          1:58.76  4:13.06
   11.  Lara Disco                    01   Brunssum               4:14.38   107       
          1:57.09  4:14.38
   12.  Renske van den Bosch          01   Brunssum               4:56.28    67       
          2:16.69  4:56.28
   13.  Anouk Perriëns                02   Patrick                5:40.32    44       
          2:46.18  5:40.32
   DIS  Luna Bielders                 01   Brunssum                                   
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC
   DIS  Tara Rademakers               02   Patrick                                    
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
    NG  Sheritsa Mac-Nack             02   Brunssum                                   



SPLASH Meet Manager 11Registered to De Roersoppers