Limburgse Sprint en Estafette kampioenschap
Echt (NED),    30-11- - 1-12-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Jeugd 2 en later    Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag, Jeugd 2 en later
Nr. 3. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Junioren 1 en later    Nr. 4. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Minioren 6 en later
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, Senioren    Nr. 6. Heren, 50m schoolslag, Senioren
Nr. 7. Dames, 50m rugslag, Senioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Junioren 1 en later    Nr. 14. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 15. Dames, 50m rugslag, Senioren    Nr. 16. Heren, 50m rugslag, Senioren
Nr. 17. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 18. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Junioren 2 en later
Nr. 19. Dames, 50m schoolslag, Senioren 1 en 2    Nr. 20. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1 en 2    Nr. 22. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3 en 4
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Senioren 1 en ouder    Nr. 24. Heren, 100m wisselslag, Senioren
Nr. 25. Meisjes, 4 x 50m rugslag, Junioren 1 en later    Nr. 26. Jongens, 4 x 50m rugslag, Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3 en 4
Nr. 29. Meisjes, 4 x 50m rugslag, Junioren 3 en later    Nr. 30. Jongens, 4 x 50m rugslag, Junioren 2 en later
Nr. 31. Dames, 50m vrije slag, Senioren 1 en 2    Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 1 en 2
Nr. 33. Dames, 50m vlinderslag, Senioren    Nr. 34. Heren, 50m vlinderslag, Senioren
Nr. 35. Meisjes, 4 x 50m schoolslag, Junioren 1 en later    Nr. 36. Jongens, 4 x 50m schoolslag, Minioren 6 en later
Nr. 37. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 38. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3 en 4
Nr. 39. Meisjes, 4 x 50m schoolslag, Junioren 3 en later    Nr. 40. Jongens, 4 x 50m schoolslag, Junioren 2 en later
Nr. 41. Dames, 50m vlinderslag, Senioren 1 en 2    Nr. 42. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 43. Dames, 50m vrije slag, Senioren    Nr. 44. Heren, 50m vrije slag, Senioren

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m wisselslag               Jeugd 2 en later
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rian Bongers                  98   RZL                    1:12.48   505       
          1:12.48
    2.  Sterre Schlicher              99   RZ Roermond            1:12.76   499       
          1:12.76
    3.  Amber Kerkhofs                00   Zv Kimbria             1:13.65   481  FJ 1 
          1:13.65
    4.  Serafina Vlijt                98   Hzpc                   1:13.65   481  FJ 2 
          1:13.65
    5.  Milou van den Beucken         00   Swimteam Helden~Mosa   1:14.14   472       
          1:14.14
    6.  Denise Blok                   99   Zv Kimbria             1:16.37   432       
          1:16.37
    7.  Malon Hanssen                 99   Swimteam Helden~Mosa   1:17.60   411       
          1:17.60
    8.  Elisa Helmer                  98   ZC Valkenburg          1:18.58   396       
          1:18.58
    9.  Daphne Dols                   99   RZL                    1:19.42   384       
          1:19.42
   DIS  Milou Peeters                 98   Hzpc                                       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m wisselslag               Jeugd 2 en later
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Björn Piket                   96   Hzpc                   1:04.15   495       
          1:04.15
    2.  Ivo Grosveld                  97   RZL                    1:04.22   493       
          1:04.22
    3.  Koen Koster                   99   Hzpc                   1:04.75   481       
          1:04.75
    4.  Bas Kerckhoffs                96   ZC Valkenburg          1:05.73   460       
          1:05.73
    5.  Riku Wakabayashi              99   Zv Kimbria             1:05.83   458       
          1:05.83
    6.  Sam Derks                     96   Hzpc                   1:07.08   433       
          1:07.08
    7.  Daan Jente                    99   Brunssum               1:07.26   429       
          1:07.26
    8.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa   1:07.80   419       
          1:07.80
    9.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg          1:08.09   414       
          1:08.09
   10.  Max Vervoort                  96   De Roersoppers         1:10.39   375       
          1:10.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3               Meisjes, 4 x 50m wisselslag           Junioren 1 en later
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             2:34.33   294       
        Muriel Blok, 03                        Sofia Sadok, 02
        Coco Cuijpers, 02                      Inge Cauberg, 02
            40.43  2:34.33

    2.  Hzpc 1                             Hzpc                   2:35.42   288       
        Anne van Megen, 02                     Ilse Swinkels, 02
        Anouk Seuren, 02                       Pleun van den Bergh, 02
            39.66  2:35.42

    3.  Patrick 1                          Patrick                2:42.37   252       
        Davina Wolfs, 02                       Evie Camp, 02
        Fleur Beckers, 02                      Maike Jetten, 02
            40.86  2:42.37

    4.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      2:51.94   213       
        Frederique Theunissen, 02              Yana Korczynski, 02
        Lis Zandbergen, 02                     Manoek van Vlokhoven, 04
            46.54  2:51.94

    5.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          2:53.45   207       
        Demi van Hulst, 03                     Zoë Senden, 04
        Victoria Thiel, 04                     Quinty Rouschop, 03
            38.70  2:53.45

    6.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            3:00.88   182       
        Esmée Sonnemans, 04                    Luna Schlicher, 02
        Lisa Smits, 02                         Jolijn Fuchs, 02
            45.07  3:00.88

   DIS  Hzpc 2                             Hzpc                                       
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Lynn Vallen, 02                        Marlijn Zwart, 03
        Anna van Kuijk, 03                     Minke Geurts, 02
            40.26

 AFGEM  RZ Roermond 2                      RZ Roermond                                
        Yenthe Moonen, 03                      Rowena Weggelaar, 04
        Maud Louwarts, 03                      Ella Mayer, 02




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4               Jongens, 4 x 50m wisselslag           Minioren 6 en later
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             2:33.41   214       
        Niels van Avesaath, 02                 Itsuki Wakabayashi, 02
        Gilles Cuijpers, 02                    Cas Vandewall, 04
            37.74  2:33.41

    2.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:49.25   159       
        Dyon de Wit, 02                        Lars Hilkens, 02
        Robin Udiljak, 03                      Lars Giesbers, 03
            41.71  2:49.25

    3.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:57.91   137       
        Mike Jansen, 02                        Daan Wijnands, 02
        Bas Smit, 03                           Andy van Poll, 02
            42.22  2:57.91

    4.  Zv Kimbria 2                       Zv Kimbria             2:58.31   136       
        Silas Luites, 02                       Luca Bourdjanadze, 04
        Lukas Jaspers, 02                      Maikel Nelissen, 03
            42.54  2:58.31

    5.  RZ Roermond 2                      RZ Roermond            3:16.84   101       
        Sven Doezen, 04                        Maxime Roussel, 03
        Sef Boonen, 02                         Joshua Russ, 04
            47.94  3:16.84

   DIS  RZL 1                              RZL                                        
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Dylan Wolters, 02                      Joën Verstappen, 02
        Quint Swagten, 02                      Ivar Dirks, 02
            42.16

   DIS  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden                          
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Tom van Marum, 03                      Mees van Wanroij, 02
        Job van Wanroij, 03                    Guillaume Bams, 02
            49.05




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Dames, 50m schoolslag                         Senioren
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verouden             94   Hzpc                     35.55   531       
    2.  Melissa Geilen                90   ZC Valkenburg            37.74   444       
    3.  Fiona Meuffels                95   Patrick                  37.77   443       
    4.  Ingrid van Horen              92   Hzpc                     37.80   442       
    5.  Karin Bongers                 93   RZL                      38.28   425       
    6.  Alice Janssen                 89   Hzpc                     38.67   413       
    7.  Joyce Delsing                 95   Patrick                  39.51   387       
    8.  Michelle Meusen               94   RZL                      40.11   370       
    9.  Denise Austen                 93   RZ Roermond              40.59   357       
   10.  Roxanne Vossen                94   Swimteam Helden~Mosa     40.67   355       
 AFGEM  Rinske Becks                  94   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Heren, 50m schoolslag                         Senioren
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Creemers              90   RZ Roermond              31.89   496       
    2.  Joep Suskens                  94   De Roersoppers           32.45   471       
    3.  Bram Becks                    93   Hzpc                     33.75   418       
    4.  Tim Sonnemans                 94   RZL                      33.92   412       
    5.  Patrick Janssen               93   Hzpc                     35.77   351       
    6.  Bjorn van de Kuit             93   Brunssum                 37.14   314       
    7.  Harald Thijssen               89   ROB                      37.60   302       
    8.  Bjorn Scheijven               91   Patrick                  38.16   289       
    9.  Jordi Hintzen                 94   Patrick                  38.95   272       
 AFGEM  Mark Snijders                 88   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Dames, 50m rugslag                   Senioren 1 en 2
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Koster                  97   Hzpc                     32.92   475       
    2.  Maartje Janssen               97   Swimteam Helden~Mosa     33.98   432       
    3.  Lotte van Haarst              97   De Roersoppers           34.29   421       
    4.  Robin Klasens                 96   Brunssum                 35.57   377       
    5.  Birgit Hanssen                97   ROB                      37.86   312       
    6.  Kendra Viehmann               97   Brunssum                 37.88   312       
    7.  Kathleen de Beer              97   Brunssum                 38.98   286       
    8.  Amber Knarren                 97   Brunssum                 45.29   182       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8               Jongens, 4 x 50m wisselslag           Junioren 2 en later
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:20.35   279       
        Beau Bervar, 01                        Bram Smeets, 00
        Jesse Janssen, 00                      Max Janssen, 00
          2:20.35

    2.  Brunssum 1                         Brunssum               2:24.20   258       
        Milo Simons, 00                        Milan Scheepers, 01
        Vincent de Munter, 00                  Jordi Heitlager, 02
            35.73  2:24.20

    3.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          2:33.92   212       
        Maikel van der Linden, 00              Bram van den Burg, 02
        Guido Berghorst, 01                    Raf Hendriks, 01
            34.33  2:33.92

    4.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:42.40   180       
        Rubin van Haren, 02                    Jochem Schouten, 00
        Chiel Hendriks, 00                     Edo Wein, 02
            41.01  2:42.40

    5.  RZL 1                              RZL                    2:43.73   176       
        Davy Wolters, 00                       Bo Snijders, 00
        Sam Luyten, 00                         Juno Jacobs, 00
            44.13  2:43.73

   DIS  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden                          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Luuk Roosen, 01                        Max van Marum, 01
        Sidney Duke, 00                        Alex Buijs, 01
            33.56

   DIS  RZ Roermond 1                      RZ Roermond                                
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Dimitar Kamnarovski, 00                Joris Knoops, 01
        Benjamin Russ, 00                      Stefan Tomicic, 01

   DIS  De Roersoppers 1                   De Roersoppers                             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
        Eloy Mooren, 01                        Tim van Poll, 01
        Sem Oosterbaan, 01                     Rick Vervoort, 00




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9               Meisjes, 4 x 50m wisselslag           Junioren 3 en later
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             2:23.63   365       
        Aukje Koetsier, 00                     Amber Kerkhofs, 00
        Coco Cuijpers, 02                      Amber Raadschilders, 00
            34.91  2:23.63

    2.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:28.79   328       
        Britt Gypmans, 00                      Zoë Pauwels, 00
        Benthe Janssen, 00                     Milou van den Beucken, 00
            38.40  2:28.79

    3.  Hzpc 1                             Hzpc                   2:32.32   306       
        Imke van den Hoef, 01                  Maud Weijmans, 01
        Anouk Seuren, 02                       Pleun van den Bergh, 02
            35.10  2:32.32

    4.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      2:36.51   282       
        Loes Willigers, 00                     Kirsten Theunissen, 00
        Sara van Vlokhoven, 01                 Iris Willigers, 01
            37.63  2:36.51

    5.  ROB 1                              ROB                    2:39.57   266       
        Lianne Geraets, 00                     Marit van Emmerik, 00
        Carmen Thijssen, 02                    Daphne Thijssen, 00
            42.02  2:39.57

    6.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:40.19   263       
        Cheyenne Stevens, 01                   Daphne Broen, 01
        Anne Mayer, 00                         Jolie Dielemans, 00
            47.89  2:40.19

    7.  RZL 1                              RZL                    2:40.63   261       
        Inge Jacobs, 00                        Birte Dirks, 00
        Britt Jacobs, 01                       Nathalie Schreurs, 00
            41.18  2:40.63

    8.  Patrick 1                          Patrick                2:40.89   260       
        Sarine van Rijt, 00                    Lotte Beckers, 00
        Isa Claessen, 01                       Indy Barten, 00
            37.55  2:40.89

    9.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:57.02   195       
        Renee Schinck, 00                      Sanne de Best, 01
        Julia Verzijl, 02                      Isabelle Flintrop, 00
            46.86  2:57.02




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Jongens, 50m rugslag                     Jeugd 1 en 2
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sam Derks                     96   Hzpc                     30.26   417       
    2.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa     30.74   397       
    3.  Björn Piket                   96   Hzpc                     30.89   392       
    4.  Bas Kerckhoffs                96   ZC Valkenburg            31.15   382       
    5.  Ivo Grosveld                  97   RZL                      31.45   371       
    6.  Robin Meuwissen               96   Patrick                  32.44   338       
    7.  Max Vervoort                  96   De Roersoppers           33.82   298       
    8.  Kevin Hobbel                  97   Patrick                  34.70   276       
    9.  Brayen Janz                   96   Noord Limburg(SG)        34.76   275       
   10.  Daan Gehlen                   97   De Roersoppers           36.51   237       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 50m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serafina Vlijt                98   Hzpc                     30.69   501       
    2.  Rian Bongers                  98   RZL                      32.32   429       
    3.  Sterre Schlicher              99   RZ Roermond              33.89   372       
    4.  Denise Blok                   99   Zv Kimbria               34.32   358       
    5.  Malon Hanssen                 99   Swimteam Helden~Mosa     34.39   356       
    6.  Sanne Vilters                 99   De Roersoppers           35.06   336       
    7.  Milou Peeters                 98   Hzpc                     35.94   312       
    8.  Marloes Janssen               99   Hzpc                     36.33   302       
    9.  Elisa Helmer                  98   ZC Valkenburg            36.50   298       
   10.  Nina Vriezelaar               99   Zv Kimbria               36.76   291       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 50m vlinderslag                Junioren 3 en 4
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg            28.75   435       
    2.  Riku Wakabayashi              99   Zv Kimbria               29.33   410       
    3.  Daan Jente                    99   Brunssum                 29.39   408       
    4.  Koen Koster                   99   Hzpc                     29.84   389       
    5.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers           31.03   346       
    6.  Dominic Bayfield              98   RZ Roermond              31.34   336       
    7.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers           31.60   328       
    8.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria               32.70   296       
    9.  Camiel Heijnen                98   Patrick                  33.23   282       
   10.  Noud van den Hombergh         99   Swimteam Helden~Mosa     35.41   233       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13              Meisjes, 4 x 50m vrije slag           Junioren 1 en later
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hzpc 1                             Hzpc                   2:17.55   311       
        Anna van Kuijk, 03                     Ilse Swinkels, 02
        Anne van Megen, 02                     Pleun van den Bergh, 02
            36.09  2:17.55

    2.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             2:18.25   306       
        Muriel Blok, 03                        Inge Cauberg, 02
        Coco Cuijpers, 02                      Sofia Sadok, 02
            35.53  2:18.25

    3.  Patrick 1                          Patrick                2:20.55   292       
        Fleur Beckers, 02                      Maike Jetten, 02
        Evie Camp, 02                          Davina Wolfs, 02
            33.03  2:20.55

    4.  Hzpc 2                             Hzpc                   2:29.86   240       
        Lynn Vallen, 02                        Marlijn Zwart, 03
        Anouk Seuren, 02                       Minke Geurts, 02
            36.39  2:29.86

    5.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          2:32.20   229       
        Demi van Hulst, 03                     Zoë Senden, 04
        Victoria Thiel, 04                     Quinty Rouschop, 03
            34.42  2:32.20

    6.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      2:37.74   206       
        Frederique Theunissen, 02              Lis Zandbergen, 02
        Manoek van Vlokhoven, 04               Yana Korczynski, 02
            40.20  2:37.74

    7.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:46.75   174       
        Luna Schlicher, 02                     Lisa Smits, 02
        Esmée Sonnemans, 04                    Jolijn Fuchs, 02
            42.91  2:46.75

 AFGEM  RZ Roermond 2                      RZ Roermond                                
        Maud Louwarts, 03                      Yenthe Moonen, 03
        Rowena Weggelaar, 04                   Ella Mayer, 02




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14              Jongens, 4 x 50m vrije slag           Minioren 6 en later
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             2:19.38   194       
        Gilles Cuijpers, 02                    Niels van Avesaath, 02
        Cas Vandewall, 04                      Itsuki Wakabayashi, 02
            33.91  2:19.38

    2.  Zv Kimbria 2                       Zv Kimbria             2:30.26   155       
        Silas Luites, 02                       Lukas Jaspers, 02
        Maikel Nelissen, 03                    Luca Bourdjanadze, 04
            37.54  2:30.26

    3.  RZL 1                              RZL                    2:35.94   138       
        Ivar Dirks, 02                         Dylan Wolters, 02
        Quint Swagten, 02                      Joën Verstappen, 02
            40.68  2:35.94

    4.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:36.57   137       
        Robin Udiljak, 03                      Lars Giesbers, 03
        Lars Hilkens, 02                       Dyon de Wit, 02
            36.16  2:36.57

    5.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:39.67   129       
        Andy van Poll, 02                      Bas Smit, 03
        Mike Jansen, 02                        Daan Wijnands, 02
            40.11  2:39.67

    6.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      2:48.74   109       
        Guillaume Bams, 02                     Tom van Marum, 03
        Mees van Wanroij, 02                   Job van Wanroij, 03
            46.87  2:48.74

    7.  RZ Roermond 2                      RZ Roermond            3:00.92    88       
        Maxime Roussel, 03                     Joshua Russ, 04
        Tom Jeurissen, 04                      Sven Doezen, 04
            43.27  3:00.92

    8.  Patrick 1                          Patrick                3:08.93    78       
        Shane Barten, 03                       Tom Perriëns, 04
        Tim van Straaten, 04                   David Jetten, 04
            44.48  3:08.93




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Dames, 50m rugslag                          Senioren
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verouden             94   Hzpc                     31.65   535       
    2.  Fiona Meuffels                95   Patrick                  33.48   452       
    3.  Michelle Meusen               94   RZL                      33.68   444       
    4.  Karin Bongers                 93   RZL                      33.94   434  FJ 1 
    5.  Alice Janssen                 89   Hzpc                     33.94   434  FJ 2 
    6.  Sabine Klesman                92   De Roersoppers           34.33   419       
    7.  Melissa Geilen                90   ZC Valkenburg            34.50   413  FJ 1 
    8.  Denise Austen                 93   RZ Roermond              34.50   413  FJ 2 
    9.  Ingrid van Horen              92   Hzpc                     35.42   381       
   10.  Wendy Knoops                  68   RZ Roermond              38.12   306       
 AFGEM  Rinske Becks                  94   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Heren, 50m rugslag                          Senioren
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Custers                91   Zv Kimbria               30.07   425       
    2.  Joep Suskens                  94   De Roersoppers           30.47   408       
    3.  Ruud Bex                      92   RZL                      31.13   383       
    4.  Patrick Creemers              90   RZ Roermond              31.17   381       
    5.  Yannic van de Kuit            95   Brunssum                 31.45   371       
    6.  Bram Becks                    93   Hzpc                     32.74   329       
    7.  Bjorn van de Kuit             93   Brunssum                 33.73   301       
    8.  Patrick Janssen               93   Hzpc                     34.59   279       
    9.  Bjorn Scheijven               91   Patrick                  34.89   272       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17              Meisjes, 4 x 50m vrije slag           Junioren 3 en later
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             2:05.05   414       
        Aukje Koetsier, 00                     Vera Weyzen, 01
        Amber Raadschilders, 00                Amber Kerkhofs, 00
            30.47  2:05.05

    2.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:07.15   394       
        Milou van den Beucken, 00              Manon van der Wielen, 02
        Britt Gypmans, 00                      Zoë Pauwels, 00
            29.99  2:07.15

    3.  Hzpc 1                             Hzpc                   2:12.84   345       
        Maud Weijmans, 01                      Pleun van den Bergh, 02
        Ilse Swinkels, 02                      Imke van den Hoef, 01
            35.00  2:12.84

    4.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      2:13.82   338       
        Loes Willigers, 00                     Sara van Vlokhoven, 01
        Kirsten Theunissen, 00                 Iris Willigers, 01
            32.02  2:13.82

    5.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:20.64   291       
        Daphne Broen, 01                       Anne Mayer, 00
        Cheyenne Stevens, 01                   Jolie Dielemans, 00
            33.80  2:20.64

    6.  RZL 1                              RZL                    2:26.20   259       
        Britt Jacobs, 01                       Nathalie Schreurs, 00
        Birte Dirks, 00                        Inge Jacobs, 00
            43.65  2:26.20

    7.  ROB 1                              ROB                    2:28.39   248       
        Lianne Geraets, 00                     Marit van Emmerik, 00
        Carmen Thijssen, 02                    Daphne Thijssen, 00
            37.89  2:28.39

    8.  Patrick 1                          Patrick                2:28.89   245       
        Sarine van Rijt, 00                    Isa Claessen, 01
        Lotte Beckers, 00                      Indy Barten, 00
            32.53  2:28.89

    9.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:37.00   209       
        Sanne de Best, 01                      Julia Verzijl, 02
        Renee Schinck, 00                      Isabelle Flintrop, 00
            37.41  2:37.00




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18              Jongens, 4 x 50m vrije slag           Junioren 2 en later
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:05.09   269       
        Bram Smeets, 00                        Beau Bervar, 01
        Jesse Janssen, 00                      Max Janssen, 00
            31.13  2:05.09

    2.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:05.12   269       
        Stefan Tomicic, 01                     Benjamin Russ, 00
        Joris Knoops, 01                       Dimitar Kamnarovski, 00
            32.20  2:05.12

    3.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      2:05.59   266       
        Alex Buijs, 01                         Max van Marum, 01
        Sidney Duke, 00                        Luuk Roosen, 01
            30.74  2:05.59

    4.  Brunssum 1                         Brunssum               2:12.52   226       
        Milo Simons, 00                        Jordi Heitlager, 02
        Milan Scheepers, 01                    Vincent de Munter, 00
            32.70  2:12.52

    5.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          2:14.60   216       
        Maikel van der Linden, 00              Bram van den Burg, 02
        Guido Berghorst, 01                    Raf Hendriks, 01
            29.13  2:14.60

    6.  RZL 1                              RZL                    2:20.57   189       
        Davy Wolters, 00                       Juno Jacobs, 00
        Sam Luyten, 00                         Bo Snijders, 00
            36.97  2:20.57

    7.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:25.32   171       
        Jochem Schouten, 00                    Chiel Hendriks, 00
        Edo Wein, 02                           Rubin van Haren, 02
            36.39  2:25.32

    8.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:31.31   152       
        Sem Oosterbaan, 01                     Rick Vervoort, 00
        Eloy Mooren, 01                        Tim van Poll, 01
            39.30  2:31.31




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 50m schoolslag                  Senioren 1 en 2
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Koster                  97   Hzpc                     39.13   398       
    2.  Birgit Hanssen                97   ROB                      40.25   366       
    3.  Kathleen de Beer              97   Brunssum                 40.59   357       
    4.  Eline van de Ven              97   Swimteam Helden~Mosa     40.70   354       
    5.  Maartje Janssen               97   Swimteam Helden~Mosa     41.68   329       
    6.  Emmy Linssen                  96   Brunssum                 42.26   316       
    7.  Ellen Borger                  96   Brunssum                 42.44   312       
    8.  Robin Klasens                 96   Brunssum                 43.14   297       
    9.  Kendra Viehmann               97   Brunssum                 43.82   283       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Jongens, 50m schoolslag                    Jeugd 1 en 2
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivo Grosveld                  97   RZL                      32.84   454       
    2.  Björn Piket                   96   Hzpc                     33.31   435       
    3.  Robin Meuwissen               96   Patrick                  34.67   386       
    4.  Bas Kerckhoffs                96   ZC Valkenburg            35.61   356       
    5.  Max Vervoort                  96   De Roersoppers           36.02   344       
    6.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa     36.81   322       
    7.  Sam Derks                     96   Hzpc                     36.87   321       
    8.  Zjef Nelissen                 97   De Roersoppers           38.06   291       
    9.  Brayen Janz                   96   Noord Limburg(SG)        38.95   272       
   10.  Kevin Hobbel                  97   Patrick                  40.30   245       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 50m vrije slag                    Jeugd 1 en 2
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serafina Vlijt                98   Hzpc                     29.34   497       
    2.  Elisa Helmer                  98   ZC Valkenburg            30.00   465       
    3.  Sterre Schlicher              99   RZ Roermond              30.19   456       
    4.  Denise Blok                   99   Zv Kimbria               30.42   446       
    5.  Malon Hanssen                 99   Swimteam Helden~Mosa     30.64   436       
    6.  Rian Bongers                  98   RZL                      30.81   429       
    7.  Jiska van Rijt                99   Patrick                  30.83   428       
    8.  Ydwien Vervoort               98   De Roersoppers           31.02   421       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 50m vrije slag                 Junioren 3 en 4
30-11-2013                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg            27.25   413  FJ 1 
    2.  Riku Wakabayashi              99   Zv Kimbria               27.25   413  FJ 2 
    3.  Koen Koster                   99   Hzpc                     27.39   407       
    4.  Daan Jente                    99   Brunssum                 27.44   404       
    5.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers           27.64   396       
    6.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers           27.80   389       
    7.  Kirk Koelstra                 99   Brunssum                 28.14   375       
    8.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria               28.43   364       
    9.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers           28.67   354  FJ 1 
   10.  Dominic Bayfield              98   RZ Roermond              28.67   354  FJ 2 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Dames, 100m wisselslag             Senioren 1 en ouder
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verouden             94   Hzpc                   1:07.42   628       
          1:07.42
    2.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      1:08.67   594       
          1:08.67
    3.  Lizzy Janssen                 95   Swimteam Helden~Mosa   1:09.95   562       
          1:09.95
    4.  Alice Janssen                 89   Hzpc                   1:10.89   540       
          1:10.89
    5.  Manon Koster                  97   Hzpc                   1:11.19   533       
          1:11.19
    6.  Fiona Meuffels                95   Patrick                1:11.53   525       
          1:11.53
    7.  Karin Bongers                 93   RZL                    1:13.07   493       
          1:13.07
    8.  Ilse Clevers                  85   De Roersoppers         1:13.44   485       
          1:13.44
    9.  Michelle Meusen               94   RZL                    1:13.86   477       
          1:13.86
   10.  Sabine Klesman                92   De Roersoppers         1:15.35   449       
          1:15.35
 AFGEM  Rinske Becks                  94   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                 Heren, 100m wisselslag                        Senioren
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Creemers              90   RZ Roermond            1:02.81   527       
          1:02.81
    2.  Luuk Janssen                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:03.63   507       
          1:03.63
    3.  Niek van der Borgh            95   De Roersoppers         1:04.45   488       
          1:04.45
    4.  Willem Jongen                 91   De Roersoppers         1:05.07   474       
          1:05.07
    5.  Bram Becks                    93   Hzpc                   1:07.17   431       
          1:07.17
    6.  Patrick Janssen               93   Hzpc                   1:07.89   417       
          1:07.89
    7.  Ken Boonen                    94   RZL                    1:08.98   398       
          1:08.98
    8.  Yannic van de Kuit            95   Brunssum               1:09.11   396       
          1:09.11
    9.  Marc Craenen                  93   Patrick                1:09.35   392       
          1:09.35
    NG  Bjorn van de Kuit             93   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Meisjes, 4 x 50m rugslag            Junioren 1 en later
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hzpc 1                             Hzpc                   2:39.31   287       
        Anna van Kuijk, 03                     Ilse Swinkels, 02
        Lynn Vallen, 02                        Anne van Megen, 02
            41.35  2:39.31

    2.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             2:44.70   260       
        Muriel Blok, 03                        Coco Cuijpers, 02
        Inge Cauberg, 02                       Sofia Sadok, 02
            40.51  2:44.70

    3.  Patrick 1                          Patrick                2:48.84   241       
        Fleur Beckers, 02                      Davina Wolfs, 02
        Evie Camp, 02                          Maike Jetten, 02
            37.99  2:48.84

    4.  Hzpc 2                             Hzpc                   2:52.96   224       
        Ilse Huijs, 03                         Marlijn Zwart, 03
        Pleun van den Bergh, 02                Anouk Seuren, 02
            44.31  2:52.96

   DIS  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg                              
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten.
        Demi van Hulst, 03                     Zoë Senden, 04
        Victoria Thiel, 04                     Quinty Rouschop, 03
            39.67

   DIS  RZ Roermond 1                      RZ Roermond                                
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten.
        Missy Watson, 02                       Nina Neumann, 02
        Esmée Sonnemans, 04                    Lisa Smits, 02

   DIS  RZ Roermond 2                      RZ Roermond                                
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten., RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt
        Rowena Weggelaar, 04                   Ella Mayer, 02
        Maud Louwarts, 03                      Jolijn Fuchs, 02




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 4 x 50m rugslag            Minioren 6 en later
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             2:38.08   201       
        Gilles Cuijpers, 02                    Niels van Avesaath, 02
        Luca Bourdjanadze, 04                  Itsuki Wakabayashi, 02
            36.93  2:38.08

    2.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:54.84   148       
        Dyon de Wit, 02                        Lars Hilkens, 02
        Lars Giesbers, 03                      Robin Udiljak, 03
            40.59  2:54.84

    3.  Zv Kimbria 2                       Zv Kimbria             2:57.34   142       
        Silas Luites, 02                       Lukas Jaspers, 02
        Maikel Nelissen, 03                    Cas Vandewall, 04
            43.37  2:57.34

    4.  RZL 1                              RZL                    3:00.83   134       
        Ino Welters, 02                        Joën Verstappen, 02
        Quint Swagten, 02                      Dylan Wolters, 02
            47.51  3:00.83

    5.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         3:02.26   131       
        Mike Jansen, 02                        Daan Wijnands, 02
        Bas Smit, 03                           Andy van Poll, 02
            44.51  3:02.26

    6.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      3:07.79   120       
        Mees van Wanroij, 02                   Guus van Wanroij, 03
        Tom van Marum, 03                      Job van Wanroij, 03
            47.19  3:07.79

    7.  Patrick 1                          Patrick                3:30.36    85       
        Tim van Straaten, 04                   Tom Perriëns, 04
        Shane Barten, 03                       Tuur Peters, 03
            48.93  3:30.36

   DIS  RZ Roermond 2                      RZ Roermond                                
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten.
        Maxime Roussel, 03                     Tom Jeurissen, 04
        Sef Boonen, 02                         Sven Doezen, 04
            49.36




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 50m schoolslag                    Jeugd 1 en 2
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nina Vriezelaar               99   Zv Kimbria               38.41   421       
    2.  Daphne Dols                   99   RZL                      38.50   418       
    3.  Rian Bongers                  98   RZL                      39.33   392       
    4.  Milou Peeters                 98   Hzpc                     39.91   375       
    5.  Denise Blok                   99   Zv Kimbria               40.25   366       
    6.  Serafina Vlijt                98   Hzpc                     40.92   348       
    7.  Elisa Helmer                  98   ZC Valkenburg            41.29   339       
    8.  Evie de Best                  99   Noord Limburg(SG)        41.54   333       
    9.  Mariecke de Beer              99   Brunssum                 42.72   306       
   10.  Eva Vullers                   99   De Roersoppers           43.16   297       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 50m schoolslag                 Junioren 3 en 4
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Koster                   99   Hzpc                     32.56   466       
    2.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers           34.23   401       
    3.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria               35.47   360       
    4.  Riku Wakabayashi              99   Zv Kimbria               36.20   339  FJ 1 
    5.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers           36.20   339  FJ 2 
    6.  Daan Jente                    99   Brunssum                 36.38   334       
    7.  Sieb Wesseling                98   Noord Limburg(SG)        36.64   327       
    8.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers           37.60   302       
    9.  Luuk Meerten                  99   Patrick                  38.86   274       
   10.  Dominic Bayfield              98   RZ Roermond              38.92   273       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Meisjes, 4 x 50m rugslag            Junioren 3 en later
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             2:27.45   362       
        Aukje Koetsier, 00                     Sofia Sadok, 02
        Amber Raadschilders, 00                Amber Kerkhofs, 00
            34.49  2:27.45

    2.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:28.43   355       
        Benthe Janssen, 00                     Zoë Pauwels, 00
        Britt Gypmans, 00                      Milou van den Beucken, 00
            40.54  2:28.43

    3.  Hzpc 1                             Hzpc                   2:34.57   314       
        Ilse Swinkels, 02                      Maud Weijmans, 01
        Anne van Megen, 02                     Imke van den Hoef, 01
            39.82  2:34.57

    4.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      2:40.87   279       
        Kirsten Theunissen, 00                 Iris Willigers, 01
        Sara van Vlokhoven, 01                 Loes Willigers, 00
            39.90  2:40.87

    5.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:41.64   275       
        Anne Mayer, 00                         Jolie Dielemans, 00
        Kelly van der Sluizen, 00              Daphne Broen, 01
            40.73  2:41.64

    6.  ROB 1                              ROB                    2:49.43   239       
        Daphne Thijssen, 00                    Marit van Emmerik, 00
        Carmen Thijssen, 02                    Lianne Geraets, 00
            39.18  2:49.43

    7.  Patrick 1                          Patrick                2:53.39   223       
        Sarine van Rijt, 00                    Lotte Beckers, 00
        Davina Wolfs, 02                       Isa Claessen, 01
            38.35  2:53.39

    8.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:57.73   207       
        Renee Schinck, 00                      Sanne de Best, 01
        Isabelle Flintrop, 00                  Neri Euwes, 02
            45.51  2:57.73




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 4 x 50m rugslag            Junioren 2 en later
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:23.26   270       
        Bram Smeets, 00                        Tijn Janssen, 01
        Max Janssen, 00                        Jesse Janssen, 00
            36.89  2:23.26

    2.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      2:31.07   230       
        Alex Buijs, 01                         Sidney Duke, 00
        Max van Marum, 01                      Luuk Roosen, 01
            38.04  2:31.07

    3.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          2:34.34   216       
        Raf Hendriks, 01                       Maikel van der Linden, 00
        Guido Berghorst, 01                    Bram van den Burg, 02
            33.90  2:34.34

    4.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:37.60   203       
        Dimitar Kamnarovski, 00                Stefan Tomicic, 01
        Joris Knoops, 01                       Jake Bartley, 01
            31.70  2:37.60

    5.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:41.60   188       
        Rubin van Haren, 02                    Rik Pepping, 00
        Chiel Hendriks, 00                     Jochem Schouten, 00
            41.92  2:41.60

    6.  RZL 1                              RZL                    2:44.44   178       
        Sam Luyten, 00                         Juno Jacobs, 00
        Davy Wolters, 00                       Twan Swagten, 00
            42.36  2:44.44

    7.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:51.42   157       
        Tim van Poll, 01                       Eloy Mooren, 01
        Sem Oosterbaan, 01                     Rick Vervoort, 00
            41.70  2:51.42




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                 Dames, 50m vrije slag                  Senioren 1 en 2
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Koster                  97   Hzpc                     28.99   515       
    2.  Lotte van Haarst              97   De Roersoppers           29.27   501       
    3.  Anneloes Meijers              97   De Roersoppers           30.39   447       
    4.  Maartje Janssen               97   Swimteam Helden~Mosa     30.57   439       
    5.  Kathleen de Beer              97   Brunssum                 31.21   413       
    6.  Kendra Viehmann               97   Brunssum                 31.57   399       
    7.  Birgit Hanssen                97   ROB                      32.12   379       
    8.  Ellen Borger                  96   Brunssum                 32.71   359       
    9.  Robin Klasens                 96   Brunssum                 32.80   356       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Jongens, 50m vrije slag                    Jeugd 1 en 2
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sam Derks                     96   Hzpc                     25.80   487       
    2.  Björn Piket                   96   Hzpc                     25.95   478       
    3.  Ivo Grosveld                  97   RZL                      26.27   461       
    4.  Bas Kerckhoffs                96   ZC Valkenburg            26.28   460       
    5.  Tim Stassen                   97   ZC Valkenburg            26.45   452       
    6.  Max Vervoort                  96   De Roersoppers           27.17   417       
    7.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa     27.19   416       
    8.  Kevin Hobbel                  97   Patrick                  28.13   375       
    9.  Bart Knarren                  96   Brunssum                 29.47   326       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Dames, 50m vlinderslag                        Senioren
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine Klesman                92   De Roersoppers           29.48   565       
    2.  Michelle Verouden             94   Hzpc                     29.90   542       
    3.  Lizzy Janssen                 95   Swimteam Helden~Mosa     31.01   485       
    4.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)        31.18   478       
    5.  Alice Janssen                 89   Hzpc                     31.78   451       
    6.  Ilse Clevers                  85   De Roersoppers           32.63   417       
    7.  Michelle Meusen               94   RZL                      32.69   414       
    8.  Denise Austen                 93   RZ Roermond              32.73   413  FJ 1 
    9.  Floor Weijmans                95   Hzpc                     32.73   413  FJ 2 
   10.  Karin Bongers                 93   RZL                      33.92   371       
 AFGEM  Rinske Becks                  94   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                 Heren, 50m vlinderslag                        Senioren
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niek van der Borgh            95   De Roersoppers           27.39   504       
    2.  Luuk Janssen                  95   Swimteam Helden~Mosa     28.46   449       
    3.  Willem Jongen                 91   De Roersoppers           28.75   435  FJ 1 
    4.  Patrick Creemers              90   RZ Roermond              28.75   435  FJ 2 
    5.  Ken Boonen                    94   RZL                      28.95   426       
    6.  Stijn Agten                   87   Zv Kimbria               29.60   399       
    7.  Patrick Janssen               93   Hzpc                     30.09   380       
    8.  Yannic van de Kuit            95   Brunssum                 31.11   344  FJ 1 
    9.  Marc Craenen                  93   Patrick                  31.11   344  FJ 2 
   10.  Bram Becks                    93   Hzpc                     31.56   329       
    NG  Bjorn van de Kuit             93   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35              Meisjes, 4 x 50m schoolslag           Junioren 1 en later
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick 1                          Patrick                3:01.60   273       
        Fleur Beckers, 02                      Evie Camp, 02
        Lotte van Straaten, 02                 Maike Jetten, 02
            43.04  3:01.60

    2.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             3:04.94   258       
        Muriel Blok, 03                        Sofia Sadok, 02
        Milou Fischer, 02                      Coco Cuijpers, 02
            48.11  3:04.94

    3.  Hzpc 1                             Hzpc                   3:05.11   257       
        Anne van Megen, 02                     Anna van Kuijk, 03
        Pleun van den Bergh, 02                Anouk Seuren, 02
            45.50  3:05.11

    4.  Hzpc 2                             Hzpc                   3:13.76   224       
        Lynn Vallen, 02                        Ilse Huijs, 03
        Ilse Swinkels, 02                      Marlijn Zwart, 03
            47.62  3:13.76

    5.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            3:14.70   221       
        Nina Neumann, 02                       Lisa Smits, 02
        Maud Louwarts, 03                      Missy Watson, 02
            50.91  3:14.70

    6.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          3:25.14   189       
        Demi van Hulst, 03                     Zoë Senden, 04
        Victoria Thiel, 04                     Quinty Rouschop, 03
            46.32  3:25.14

    7.  RZ Roermond 2                      RZ Roermond            3:43.45   146       
        Esmée Sonnemans, 04                    Jolijn Fuchs, 02
        Ella Mayer, 02                         Rowena Weggelaar, 04
            53.59  3:43.45




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36              Jongens, 4 x 50m schoolslag           Minioren 6 en later
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             3:06.90   169       
        Itsuki Wakabayashi, 02                 Luca Bourdjanadze, 04
        Niels van Avesaath, 02                 Gilles Cuijpers, 02
            48.63  3:06.90

    2.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            3:16.17   146       
        Robin Udiljak, 03                      Lars Giesbers, 03
        Sef Boonen, 02                         Dyon de Wit, 02
            43.17  3:16.17

    3.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         3:27.72   123       
        Daan Wijnands, 02                      Andy van Poll, 02
        Bas Smit, 03                           Mike Jansen, 02
            48.06  3:27.72

    4.  RZL 1                              RZL                    3:31.36   117       
        Dylan Wolters, 02                      Joën Verstappen, 02
        Quint Swagten, 02                      Ino Welters, 02
            56.86  3:31.36

    5.  Zv Kimbria 2                       Zv Kimbria             3:32.80   114       
        Lukas Jaspers, 02                      Silas Luites, 02
        Maikel Nelissen, 03                    Cas Vandewall, 04
            52.84  3:32.80

    6.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      3:36.64   108       
        Mees van Wanroij, 02                   Job van Wanroij, 03
        Tom van Marum, 03                      Guus van Wanroij, 03
            50.11  3:36.64

    7.  Patrick 1                          Patrick                4:00.70    79       
        David Jetten, 04                       Tom Perriëns, 04
        Shane Barten, 03                       Tim van Straaten, 04
          1:02.95  4:00.70

   DIS  RZ Roermond 2                      RZ Roermond                                
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.
        Sven Doezen, 04                        Lars Hilkens, 02
        Tom Jeurissen, 04                      Maxime Roussel, 03
            55.65




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                  Meisjes, 50m rugslag                     Jeugd 1 en 2
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rian Bongers                  98   RZL                      33.72   442       
    2.  Malon Hanssen                 99   Swimteam Helden~Mosa     33.75   441       
    3.  Serafina Vlijt                98   Hzpc                     34.90   399       
    4.  Denise Blok                   99   Zv Kimbria               35.78   370       
    5.  Ydwien Vervoort               98   De Roersoppers           36.10   360       
    6.  Elisa Helmer                  98   ZC Valkenburg            36.43   351       
    7.  Jiska van Rijt                99   Patrick                  36.94   336       
    8.  Milou Peeters                 98   Hzpc                     37.76   315       
    9.  Gwenn Winkel                  99   ROB                      41.29   241       
   10.  Mariecke de Beer              99   Brunssum                 41.92   230       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                  Jongens, 50m rugslag                  Junioren 3 en 4
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Jente                    99   Brunssum                 29.68   442       
    2.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg            29.79   437       
    3.  Koen Koster                   99   Hzpc                     30.62   402       
    4.  Riku Wakabayashi              99   Zv Kimbria               31.71   362       
    5.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers           32.74   329       
    6.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers           33.38   310       
    7.  Sieb Wesseling                98   Noord Limburg(SG)        33.95   295       
    8.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria               34.79   274       
    9.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers           35.88   250       
   10.  Luuk Meerten                  99   Patrick                  35.95   248       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39              Meisjes, 4 x 50m schoolslag           Junioren 3 en later
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             2:47.83   346       
        Vera Weyzen, 01                        Coco Cuijpers, 02
        Amber Raadschilders, 00                Amber Kerkhofs, 00
            44.89  2:47.83

    2.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:49.98   333       
        Milou van den Beucken, 00              Benthe Janssen, 00
        Manon van der Wielen, 02               Zoë Pauwels, 00
            39.53  2:49.98

    3.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:56.60   297       
        Daphne Broen, 01                       Jolie Dielemans, 00
        Kelly van der Sluizen, 00              Anne Mayer, 00
            44.60  2:56.60

    4.  Hzpc 1                             Hzpc                   3:01.70   272       
        Anne van Megen, 02                     Anouk Seuren, 02
        Pleun van den Bergh, 02                Imke van den Hoef, 01
            46.16  3:01.70

    5.  Patrick 1                          Patrick                3:03.10   266       
        Sarine van Rijt, 00                    Lotte van Straaten, 02
        Lotte Beckers, 00                      Isa Claessen, 01
            42.96  3:03.10

    6.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      3:04.49   260       
        Sanne de Best, 01                      Isabelle Flintrop, 00
        Neri Euwes, 02                         Renee Schinck, 00
            44.50  3:04.49

    7.  ROB 1                              ROB                    3:08.12   245       
        Lianne Geraets, 00                     Carmen Thijssen, 02
        Daphne Thijssen, 00                    Marit van Emmerik, 00
            47.61  3:08.12

    8.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      3:09.92   238       
        Sara van Vlokhoven, 01                 Loes Willigers, 00
        Iris Willigers, 01                     Kirsten Theunissen, 00
            51.54  3:09.92




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40              Jongens, 4 x 50m schoolslag           Junioren 2 en later
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:41.46   263       
        Tijn Janssen, 01                       Max Janssen, 00
        Bram Smeets, 00                        Jesse Janssen, 00
            45.00  2:41.46

    2.  RZ Roermond 1                      RZ Roermond            2:56.39   201       
        Dimitar Kamnarovski, 00                Stefan Tomicic, 01
        Joris Knoops, 01                       Jake Bartley, 01
            36.18  2:56.39

    3.  Zwemclub  Eijsden 1                Zwemclub  Eijsden      3:00.31   188       
        Alex Buijs, 01                         Sidney Duke, 00
        Max van Marum, 01                      Luuk Roosen, 01
            43.24  3:00.31

    4.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      3:03.19   180       
        Chiel Hendriks, 00                     Rik Pepping, 00
        Rubin van Haren, 02                    Jochem Schouten, 00
            44.06  3:03.19

    5.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          3:05.11   174       
        Bram van den Burg, 02                  Maikel van der Linden, 00
        Guido Berghorst, 01                    Raf Hendriks, 01
            47.89  3:05.11

    6.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         3:15.33   148       
        Tim van Poll, 01                       Eloy Mooren, 01
        Sem Oosterbaan, 01                     Rick Vervoort, 00
            46.86  3:15.33

    7.  RZL 1                              RZL                    3:16.04   146       
        Davy Wolters, 00                       Sam Luyten, 00
        Juno Jacobs, 00                        Twan Swagten, 00
            49.28  3:16.04




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                 Dames, 50m vlinderslag                 Senioren 1 en 2
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Koster                  97   Hzpc                     31.56   460       
    2.  Lotte van Haarst              97   De Roersoppers           33.28   393       
    3.  Birgit Hanssen                97   ROB                      34.03   367  FJ 1 
    4.  Maartje Janssen               97   Swimteam Helden~Mosa     34.03   367  FJ 2 
    5.  Kathleen de Beer              97   Brunssum                 34.62   349       
    6.  Anneloes Meijers              97   De Roersoppers           34.92   340       
    7.  Ellen Borger                  96   Brunssum                 35.86   314       
    8.  Robin Klasens                 96   Brunssum                 36.05   309       
    9.  Kendra Viehmann               97   Brunssum                 36.57   296       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                Jongens, 50m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivo Grosveld                  97   RZL                      27.66   489       
    2.  Bas Kerckhoffs                96   ZC Valkenburg            28.09   467       
    3.  Tim Stassen                   97   ZC Valkenburg            28.61   442       
    4.  Sam Derks                     96   Hzpc                     28.95   426       
    5.  Björn Piket                   96   Hzpc                     29.89   387       
    6.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa     30.33   371       
    7.  Brayen Janz                   96   Noord Limburg(SG)        31.18   341       
    8.  Max Vervoort                  96   De Roersoppers           32.60   299  FJ 1 
    9.  Kevin Evers                   96   Noord Limburg(SG)        32.60   299  FJ 2 
   10.  Kevin Hobbel                  97   Patrick                  32.67   297       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                 Dames, 50m vrije slag                         Senioren
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine Klesman                92   De Roersoppers           27.30   617       
    2.  Lizzy Janssen                 95   Swimteam Helden~Mosa     28.26   556       
    3.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)        28.41   548       
    4.  Michelle Verouden             94   Hzpc                     28.64   534       
    5.  Fiona Meuffels                95   Patrick                  28.96   517       
    6.  Alice Janssen                 89   Hzpc                     29.26   501       
    7.  Ilse Clevers                  85   De Roersoppers           29.72   478       
    8.  Michelle Meusen               94   RZL                      30.31   451       
    9.  Floor Weijmans                95   Hzpc                     30.51   442       
   10.  Denise Austen                 93   RZ Roermond              31.06   419       
 AFGEM  Rinske Becks                  94   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                 Heren, 50m vrije slag                         Senioren
1-12-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Janssen                  95   Swimteam Helden~Mosa     25.63   496  FJ 1 
    2.  Patrick Creemers              90   RZ Roermond              25.63   496  FJ 2 
    3.  Niek van der Borgh            95   De Roersoppers           25.81   486       
    4.  Willem Jongen                 91   De Roersoppers           25.92   480       
    5.  Ken Boonen                    94   RZL                      25.98   477       
    6.  Ruud Bex                      92   RZL                      26.32   458       
    7.  Stijn Agten                   87   Zv Kimbria               27.10   420       
 AFGEM  Mark Snijders                 88   Brunssum                                   
    NG  Jeroen Custers                91   Zv Kimbria                                 
    NG  Bjorn van de Kuit             93   Brunssum                                   



SPLASH Meet Manager 11Registered to Patrick