Kring Minioren Finale Kring Minioren Finale
Sittard (NED),    8- - 9-6-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isa Verberne                  03   HGN (SG)               1:14.79   317       
          1:14.79
    2.  Ilse Verheij                  03   ZPC De Rog Weert       1:14.80   317       
          1:14.80
    3.  Muriel Blok                   03   Zv Kimbria             1:15.74   305       
          1:15.74
    4.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg          1:18.41   275       
          1:18.41
    5.  Judith Houtvast               03   HGN (SG)               1:21.58   244       
          1:21.58
    6.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade        1:23.51   227       
          1:23.51
    7.  Kiki Fijnaut                  03   HGN (SG)               1:24.13   222       
          1:24.13
    8.  Marlijn Zwart                 03   Hzpc                   1:24.88   217       
          1:24.88
    9.  Imke Beekman                  03   HGN (SG)               1:25.60   211       
          1:25.60
   10.  Anna van Kuijk                03   Hzpc                   1:26.24   206       
          1:26.24
   11.  Manoek van Ooijen             03   Noord Limburg(SG)      1:29.10   187       
          1:29.10
   12.  Silke Bliek                   03   HGN (SG)               1:29.36   186       
          1:29.36
   13.  Lianne Kaanen                 03   HGN (SG)               1:30.28   180       
          1:30.28
   14.  Kyanie Blom                   03   HGN (SG)               1:31.18   175       
          1:31.18
   15.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg          1:31.36   174       
          1:31.36
   16.  Isa Coenen                    03   HGN (SG)               1:32.68   166       
          1:32.68
   17.  Daphne Hermans                03   ZPC Nederweert         1:37.81   141       
          1:37.81
   18.  Bianca Kieszl                 03   Zv Kimbria             1:43.92   118       
          1:43.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper Thomas                 02   HGN (SG)               1:12.71   236       
          1:12.71
    2.  Itsuki Wakabayashi            02   Zv Kimbria             1:13.31   230       
          1:13.31
    3.  Gilles Cuijpers               02   Zv Kimbria             1:15.07   214       
          1:15.07
    4.  Niels van Avesaath            02   Zv Kimbria             1:17.82   192       
          1:17.82
    5.  Rubin van Haren               02   Noord Limburg(SG)      1:18.03   191       
          1:18.03
    6.  Nino van Beek                 02   Zeps                   1:18.19   189       
          1:18.19
    7.  Stef Arntz                    02   HGN (SG)               1:20.13   176       
          1:20.13
    8.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         1:20.90   171       
          1:20.90
    9.  Dyon de Wit                   02   RZ Roermond            1:23.49   155       
          1:23.49
   10.  Danny Schoenmakers            02   HGN (SG)               1:24.44   150       
          1:24.44
   11.  Dylan Wolters                 02   RZL                    1:25.01   147       
          1:25.01
   12.  Koen de Jonge                 02   HGN (SG)               1:25.21   146       
          1:25.21
   13.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         1:25.42   145       
          1:25.42
   14.  Joën Verstappen               02   RZL                    1:29.77   125       
          1:29.77
   15.  Mikail Candas                 02   Zv Kimbria             1:33.36   111       
          1:33.36
   16.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         1:33.68   110       
          1:33.68
   17.  Sybren Bisschop               02   ROB                    1:33.90   109       
          1:33.90
   18.  Jac Peeters                   02   ZPC Nederweert         1:35.87   103       
          1:35.87



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 5
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isabel Dijkstra               02   HGN (SG)               2:59.15   336       
          2:59.15
    2.  Ilse Swinkels                 02   Hzpc                   3:04.48   308       
          3:04.48
    3.  Iris Dijkstra                 02   HGN (SG)               3:05.89   301       
          3:05.89
    4.  Anne van Megen                02   Hzpc                   3:09.99   282       
          3:09.99
    5.  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa   3:10.21   281       
          3:10.21
    6.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      3:14.11   264       
          3:14.11
    7.  Coco Cuijpers                 02   Zv Kimbria             3:15.07   260       
          3:15.07
    8.  Fleur Beckers                 02   Patrick                3:15.44   259       
          3:15.44
    9.  Danique Klomp                 02   ZPC Nederweert         3:18.62   246       
          3:18.62
   10.  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                   3:19.15   244       
          3:19.15
   11.  Anne Köhlen                   02   HGN (SG)               3:20.95   238       
          3:20.95
   12.  Davina Wolfs                  02   Patrick                3:22.01   234       
          3:22.01
   13.  Lynn Vallen                   02   Hzpc                   3:22.50   232       
          3:22.50
   14.  Anouk Seuren                  02   Hzpc                   3:23.38   229       
          3:23.38
   DIS  Maike Flinsenberg             02   ZPC Nederweert                             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Maike Jetten                  02   Patrick                                    
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Jenny van de Ven              02   Eurode Kerkrade                            
    NG  Carolien Beckers              02   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 6
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ian Sanders                   01   Eszet                  1:27.16   259       
          1:27.16
    2.  Lars Kerremans                01   HGN (SG)               1:29.64   238       
          1:29.64
    3.  Jylano Nahr                   01   HGN (SG)               1:30.40   232       
          1:30.40
    4.  Thimo Elissen                 01   ZC Eijsden             1:34.41   204       
          1:34.41
    5.  Stefan Tomicic                01   RZ Roermond            1:34.54   203       
          1:34.54
    6.  Luuk Roosen                   01   ZC Eijsden             1:35.12   199       
          1:35.12
    7.  Milan Scheepers               01   Brunssum               1:36.04   194       
          1:36.04
    8.  Alex Buijs                    01   ZC Eijsden             1:36.45   191       
          1:36.45
    9.  Daniël Vlijt                  01   Hzpc                   1:37.05   188       
          1:37.05
   10.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          1:38.74   178       
          1:38.74
   11.  Nicolas Theunissen            01   ZC Eijsden             1:38.87   177  FJ 1 
          1:38.87
   12.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:38.87   177  FJ 2 
          1:38.87
   13.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:43.77   153       
          1:43.77
   14.  Tim van Loon                  01   Eszet                  1:46.35   142       
          1:46.35
   15.  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg          1:47.74   137       
          1:47.74
   DIS  Remco van Hattum              01   Eurode Kerkrade                            
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., + SA
   DIS  Max van Marum                 01   ZC Eijsden                                 
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Britt van den Boom            04   HGN (SG)               1:21.05   249       
          1:21.05
    2.  Amy Tebben                    04   Eurode Kerkrade        1:28.90   188       
          1:28.90
    3.  Cynthia Kugler                04   HGN (SG)               1:31.24   174       
          1:31.24
    4.  Lies Eeckhout                 04   Zv Kimbria             1:32.02   170       
          1:32.02
    5.  Dyonne Klomp                  04   ZPC Nederweert         1:32.36   168       
          1:32.36
    6.  Lotte Kuijpers                04   ZPC De Rog Weert       1:32.66   166       
          1:32.66
    7.  Manoek van Vlokhoven          04   ZC Eijsden             1:33.87   160       
          1:33.87
    8.  Zoë Senden                    04   ZC Valkenburg          1:38.82   137       
          1:38.82
    9.  Iris le Clercq                04   ZPC De Rog Weert       1:38.95   136       
          1:38.95
   10.  Lorena Dreschers              04   HGN (SG)               1:44.22   117       
          1:44.22
   11.  Sara Langenveld               04   Brunssum               1:45.11   114       
          1:45.11
   12.  Moyra Baggen                  04   HGN (SG)               1:52.13    94       
          1:52.13
   13.  Francesca Theunissen          05   ZC Eijsden             1:52.81    92       
          1:52.81
   14.  Myrthe van Stipdonk           04   Hzpc                   1:59.27    78       
          1:59.27
   15.  Nienke van den Akker          05   Eurode Kerkrade        2:18.86    49       
          2:18.86
   DIS  Melody Smeets                 04   ZPC De Rog Weert                           
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 100m vrije slag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esper Schreurs                03   Zeps                   1:15.32   212       
          1:15.32
    2.  Luca Bourdjanadze             04   Zv Kimbria             1:19.82   178       
          1:19.82
    3.  Cas Vandewall                 04   Zv Kimbria             1:20.06   176       
          1:20.06
    4.  Christian van der Haijden     03   HGN (SG)               1:23.35   156  FJ 1 
          1:23.35
    5.  Robin Udiljak                 03   RZ Roermond            1:23.35   156  FJ 2 
          1:23.35
    6.  Xavi Laumen                   03   Zv Kimbria             1:25.00   147       
          1:25.00
    7.  Mischa Hermans                03   Zeps                   1:25.31   146       
          1:25.31
    8.  Arno Nelissen                 03   HGN (SG)               1:27.36   136       
          1:27.36
    9.  Maikel Nelissen               03   Zv Kimbria             1:27.47   135       
          1:27.47
   10.  Senna Elissen                 03   ZC Eijsden             1:28.80   129       
          1:28.80
   11.  Dann Göbbels                  03   Eurode Kerkrade        1:29.31   127       
          1:29.31
   12.  Job van Wanroij               03   ZC Eijsden             1:29.89   124       
          1:29.89
   13.  Joshua Russ                   04   RZ Roermond            1:33.68   110       
          1:33.68
   14.  Youri Driessen                03   Eszet                  1:35.09   105       
          1:35.09
   15.  Dylan Gerrits                 03   Brunssum               1:38.08    96       
          1:38.08
   16.  Koen de Groot                 04   ZC Eijsden             1:38.23    95       
          1:38.23
   17.  Vincent Berghorst             03   ZC Valkenburg          1:38.76    94  FJ 1 
          1:38.76
   18.  Tom van Marum                 03   ZC Eijsden             1:38.76    94  FJ 2 
          1:38.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 4
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse Verheij                  03   ZPC De Rog Weert         37.01   285       
    2.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade          40.99   210       
    3.  Imke Beekman                  03   HGN (SG)                 41.92   196       
    4.  Judith Houtvast               03   HGN (SG)                 42.82   184  FJ 1 
    5.  Muriel Blok                   03   Zv Kimbria               42.82   184  FJ 2 
    6.  Isa Verberne                  03   HGN (SG)                 43.52   175       
    7.  Marlijn Zwart                 03   Hzpc                     43.72   173       
    8.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg            44.26   167       
    9.  Kiki Fijnaut                  03   HGN (SG)                 44.95   159       
   10.  Isa Coenen                    03   HGN (SG)                 50.59   111       
   11.  Laura Otten                   03   Hzpc                     50.61   111       
   12.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg            51.15   108       
   13.  Manoek van Ooijen             03   Noord Limburg(SG)        51.54   105       
   14.  Anna van Kuijk                03   Hzpc                     51.89   103       
   15.  Lianne Kaanen                 03   HGN (SG)                 53.54    94       
   16.  Maud Louwarts                 03   RZ Roermond              54.23    90       
   DIS  Bianca Kieszl                 03   Zv Kimbria                                 
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Silke Bliek                   03   HGN (SG)                                   
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gilles Cuijpers               02   Zv Kimbria               37.33   199       
    2.  Itsuki Wakabayashi            02   Zv Kimbria               37.78   192       
    3.  Stef Arntz                    02   HGN (SG)                 39.65   166       
    4.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers           40.13   160       
    5.  Nino van Beek                 02   Zeps                     42.36   136       
    6.  Jasper Thomas                 02   HGN (SG)                 44.80   115  FJ 1 
    7.  Rubin van Haren               02   Noord Limburg(SG)        44.80   115  FJ 2 
    8.  Lars Hilkens                  02   RZ Roermond              45.41   110       
    9.  Niels van Avesaath            02   Zv Kimbria               46.93   100       
   10.  Joën Verstappen               02   RZL                      46.95   100       
   11.  Dylan Wolters                 02   RZL                      47.13    98       
   12.  Bram van den Burg             02   ZC Valkenburg            47.75    95       
   13.  Koen de Jonge                 02   HGN (SG)                 48.43    91       
   14.  Dyon de Wit                   02   RZ Roermond              48.60    90       
   15.  Danny Schoenmakers            02   HGN (SG)                 49.10    87       
   16.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers           50.71    79       
   17.  Max Markus                    02   ZC Eijsden               53.69    66       
   18.  Milan Luthjens                02   HGN (SG)                 54.23    64       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo Souhoka                    02   HGN (SG)               1:07.98   422       
          1:07.98
    2.  Nikki Smeets                  02   HGN (SG)               1:11.54   362       
          1:11.54
    3.  Isabel Dijkstra               02   HGN (SG)               1:12.09   354       
          1:12.09
    4.  Sofia Sadok                   02   Zv Kimbria             1:13.29   337       
          1:13.29
    5.  Iris Dijkstra                 02   HGN (SG)               1:14.50   320       
          1:14.50
    6.  Michelle Godding              02   Zv Kimbria             1:15.07   313       
          1:15.07
    7.  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                   1:15.20   312       
          1:15.20
    8.  Ilse Swinkels                 02   Hzpc                   1:15.25   311       
          1:15.25
    9.  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa   1:18.95   269       
          1:18.95
   10.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:19.27   266       
          1:19.27
   11.  Yana Korczynski               02   ZC Eijsden             1:19.40   265       
          1:19.40
   12.  Anne van Megen                02   Hzpc                   1:20.28   256       
          1:20.28
   13.  Inge Cauberg                  02   Zv Kimbria             1:20.73   252       
          1:20.73
   14.  Maike Flinsenberg             02   ZPC Nederweert         1:21.01   249       
          1:21.01
   15.  Danique Klomp                 02   ZPC Nederweert         1:21.54   244       
          1:21.54
   16.  Lynn Vallen                   02   Hzpc                   1:22.00   240       
          1:22.00
   17.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      1:23.30   229       
          1:23.30
   18.  Coco Cuijpers                 02   Zv Kimbria             1:26.23   207       
          1:26.23
    NG  Carolien Beckers              02   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 6
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Roosen                   01   ZC Eijsden             1:13.54   294       
          1:13.54
    2.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          1:14.85   279       
          1:14.85
    3.  Lars Kerremans                01   HGN (SG)               1:18.63   241       
          1:18.63
    4.  Milan Scheepers               01   Brunssum               1:19.73   231       
          1:19.73
    5.  Jylano Nahr                   01   HGN (SG)               1:21.10   219       
          1:21.10
    6.  Daniël Vlijt                  01   Hzpc                   1:21.48   216       
          1:21.48
    7.  Stefan Tomicic                01   RZ Roermond            1:24.55   193       
          1:24.55
    8.  Remco van Hattum              01   Eurode Kerkrade        1:24.67   193       
          1:24.67
    9.  Ian Sanders                   01   Eszet                  1:26.82   179       
          1:26.82
   10.  Alex Buijs                    01   ZC Eijsden             1:26.86   178       
          1:26.86
   11.  Thimo Elissen                 01   ZC Eijsden             1:27.48   175       
          1:27.48
   12.  Max van Marum                 01   ZC Eijsden             1:30.39   158       
          1:30.39
   13.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:32.24   149       
          1:32.24
   14.  Youri van Lijf                01   ZC Eijsden             1:32.46   148       
          1:32.46
   15.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:32.77   146       
          1:32.77
   16.  Kamal Moustarieh              01   Zv Kimbria             1:36.20   131       
          1:36.20
   17.  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg          1:37.73   125       
          1:37.73



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Minioren 2 en 3
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia Kugler                04   HGN (SG)               1:45.07   212       
          1:45.07
    2.  Britt van den Boom            04   HGN (SG)               1:46.57   203       
          1:46.57
    3.  Lotte Kuijpers                04   ZPC De Rog Weert       1:48.32   193       
          1:48.32
    4.  Lies Eeckhout                 04   Zv Kimbria             1:49.84   186       
          1:49.84
    5.  Lorena Dreschers              04   HGN (SG)               1:52.74   172       
          1:52.74
    6.  Iris le Clercq                04   ZPC De Rog Weert       1:53.29   169       
          1:53.29
    7.  Amy Tebben                    04   Eurode Kerkrade        1:53.32   169       
          1:53.32
    8.  Zoë Senden                    04   ZC Valkenburg          1:57.44   152       
          1:57.44
    9.  Victoria Thiel                04   ZC Valkenburg          1:58.09   149       
          1:58.09
   10.  Dyonne Klomp                  04   ZPC Nederweert         2:00.54   140       
          2:00.54
   11.  Benthe Bosman                 04   De Roersoppers         2:03.55   130       
          2:03.55
   12.  Melody Smeets                 04   ZPC De Rog Weert       2:03.93   129       
          2:03.93
   13.  Moyra Baggen                  04   HGN (SG)               2:06.60   121       
          2:06.60
   14.  Sara Langenveld               04   Brunssum               2:08.50   116       
          2:08.50
   15.  Myrthe van Stipdonk           04   Hzpc                   2:16.48    96       
          2:16.48
   16.  Francesca Theunissen          05   ZC Eijsden             2:22.32    85       
          2:22.32
   17.  Nienke van den Akker          05   Eurode Kerkrade        2:52.50    48       
          2:52.50
   DIS  Manoek van Vlokhoven          04   ZC Eijsden                                 
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esper Schreurs                03   Zeps                   1:38.37   180       
          1:38.37
    2.  Robin Udiljak                 03   RZ Roermond            1:41.75   163       
          1:41.75
    3.  Mischa Hermans                03   Zeps                   1:50.04   129       
          1:50.04
    4.  Cas Vandewall                 04   Zv Kimbria             1:50.76   126       
          1:50.76
    5.  Xavi Laumen                   03   Zv Kimbria             1:51.29   124       
          1:51.29
    6.  Luca Bourdjanadze             04   Zv Kimbria             1:51.39   124       
          1:51.39
    7.  Lars Giesbers                 03   RZ Roermond            1:52.08   122       
          1:52.08
    8.  Christian van der Haijden     03   HGN (SG)               1:52.45   120       
          1:52.45
    9.  Bart de Wit                   04   ZPC Nederweert         1:53.73   116       
          1:53.73
   10.  Kyle Sanders                  03   Eszet                  1:53.75   116       
          1:53.75
   11.  Youri Driessen                03   Eszet                  1:54.89   113       
          1:54.89
   12.  Senna Elissen                 03   ZC Eijsden             1:55.09   112       
          1:55.09
   13.  Arno Nelissen                 03   HGN (SG)               1:55.15   112       
          1:55.15
   14.  Jordan Labs                   04   Brunssum               1:56.73   108       
          1:56.73
   15.  Maikel Nelissen               03   Zv Kimbria             1:59.02   101       
          1:59.02
   16.  Jos Vanderliek                04   Eurode Kerkrade        1:59.08   101       
          1:59.08
   17.  Sven van Eeghem               04   HGN (SG)               2:03.74    90       
          2:03.74
   18.  Dann Göbbels                  03   Eurode Kerkrade        2:06.96    84       
          2:06.96



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg          1:24.98   274       
          1:24.98
    2.  Ilse Verheij                  03   ZPC De Rog Weert       1:25.31   271       
          1:25.31
    3.  Isa Verberne                  03   HGN (SG)               1:29.24   237       
          1:29.24
    4.  Kiki Fijnaut                  03   HGN (SG)               1:30.53   227       
          1:30.53
    5.  Imke Beekman                  03   HGN (SG)               1:31.81   217       
          1:31.81
    6.  Judith Houtvast               03   HGN (SG)               1:31.98   216       
          1:31.98
    7.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade        1:36.89   185       
          1:36.89
    8.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg          1:38.77   174       
          1:38.77
    9.  Ilse Huijs                    03   Hzpc                   1:39.32   171       
          1:39.32
   10.  Marlijn Zwart                 03   Hzpc                   1:40.82   164       
          1:40.82
   11.  Silke Bliek                   03   HGN (SG)               1:41.18   162       
          1:41.18
   12.  Kyanie Blom                   03   HGN (SG)               1:43.04   153       
          1:43.04
   13.  Daphne Hermans                03   ZPC Nederweert         1:43.46   152       
          1:43.46
   14.  Lianne Kaanen                 03   HGN (SG)               1:43.71   151       
          1:43.71
   15.  Manoek van Ooijen             03   Noord Limburg(SG)      1:43.98   149       
          1:43.98
   16.  Laura Otten                   03   Hzpc                   1:49.74   127       
          1:49.74
   DIS  Muriel Blok                   03   Zv Kimbria                                 
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Anna van Kuijk                03   Hzpc                                       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 5
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gilles Cuijpers               02   Zv Kimbria             1:22.94   205       
          1:22.94
    2.  Niels van Avesaath            02   Zv Kimbria             1:24.82   192       
          1:24.82
    3.  Itsuki Wakabayashi            02   Zv Kimbria             1:25.43   188       
          1:25.43
    4.  Jasper Thomas                 02   HGN (SG)               1:27.70   173       
          1:27.70
    5.  Rubin van Haren               02   Noord Limburg(SG)      1:28.67   168       
          1:28.67
    6.  Nino van Beek                 02   Zeps                   1:31.29   154       
          1:31.29
    7.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         1:33.13   145       
          1:33.13
    8.  Stef Arntz                    02   HGN (SG)               1:33.76   142       
          1:33.76
    9.  Dyon de Wit                   02   RZ Roermond            1:34.76   137       
          1:34.76
   10.  Danny Schoenmakers            02   HGN (SG)               1:35.29   135       
          1:35.29
   11.  Dylan Wolters                 02   RZL                    1:36.16   131       
          1:36.16
   12.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         1:37.03   128       
          1:37.03
   13.  Sybren Bisschop               02   ROB                    1:39.33   119       
          1:39.33
   14.  Joën Verstappen               02   RZL                    1:40.57   115       
          1:40.57
   15.  Koen de Jonge                 02   HGN (SG)               1:42.14   110       
          1:42.14
   16.  Lars Hilkens                  02   RZ Roermond            1:43.57   105       
          1:43.57
   17.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         1:45.98    98       
          1:45.98
   DIS  Jac Peeters                   02   ZPC Nederweert                             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo Souhoka                    02   HGN (SG)               1:22.38   298       
          1:22.38
    2.  Isabel Dijkstra               02   HGN (SG)               1:27.34   250       
          1:27.34
    3.  Nikki Smeets                  02   HGN (SG)               1:27.61   248       
          1:27.61
    4.  Iris Dijkstra                 02   HGN (SG)               1:31.17   220       
          1:31.17
    5.  Ilse Swinkels                 02   Hzpc                   1:31.67   216       
          1:31.67
    6.  Sofia Sadok                   02   Zv Kimbria             1:32.75   209       
          1:32.75
    7.  Anne van Megen                02   Hzpc                   1:33.97   201       
          1:33.97
    8.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      1:36.03   188       
          1:36.03
    9.  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                   1:38.23   176       
          1:38.23
   10.  Evie Camp                     02   Patrick                1:40.67   163       
          1:40.67
   11.  Anouk Seuren                  02   Hzpc                   1:41.28   160       
          1:41.28
   12.  Coco Cuijpers                 02   Zv Kimbria             1:42.54   154       
          1:42.54
   13.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:42.69   154       
          1:42.69
   14.  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa   1:44.48   146       
          1:44.48
   15.  Maike Jetten                  02   Patrick                1:44.95   144       
          1:44.95
   16.  Maike Flinsenberg             02   ZPC Nederweert         1:53.48   114       
          1:53.48
   DIS  Yana Korczynski               02   ZC Eijsden                                 
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
   DIS  Lynn Vallen                   02   Hzpc                                       
        VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
    NG  Jenny van de Ven              02   Eurode Kerkrade                            
    NG  Carolien Beckers              02   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 400m vrije slag             Jongens Minioren 6
8-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Roosen                   01   ZC Eijsden             5:05.08   339       
          1:10.84  2:28.94  5:05.08
    2.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          5:30.32   267       
          1:17.07  2:40.54  5:30.32
    3.  Alex Buijs                    01   ZC Eijsden             5:32.86   261       
          1:16.13  2:41.95  5:32.86
    4.  Daniël Vlijt                  01   Hzpc                   5:37.32   250       
          1:17.54  2:42.42  5:37.32
    5.  Jylano Nahr                   01   HGN (SG)               5:38.67   247       
          1:16.67  2:41.02  5:38.67
    6.  Max van Marum                 01   ZC Eijsden             5:45.34   233       
          1:19.81  2:49.59  5:45.34
    7.  Ian Sanders                   01   Eszet                  5:45.61   233       
          1:22.49  2:52.79  5:45.61
    8.  Thimo Elissen                 01   ZC Eijsden             5:56.74   212       
          1:20.37  2:52.66  5:56.74
    9.  Kamal Moustarieh              01   Zv Kimbria             6:05.45   197       
          1:26.23  3:00.73  6:05.45
   10.  Tim van Loon                  01   Eszet                  6:24.44   169       
          1:33.82  3:13.09  6:24.44
   11.  Remco van Hattum              01   Eurode Kerkrade        6:31.75   160       
          1:25.13  3:06.33  6:31.75
   12.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   6:32.43   159       
          1:33.12  3:12.83  6:32.43
   13.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         6:37.45   153       
          1:31.74  3:13.89  6:37.45



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Minioren 2 en 3
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Britt van den Boom            04   HGN (SG)                 43.66   174       
    2.  Zoë Senden                    04   ZC Valkenburg            45.18   157       
    3.  Cynthia Kugler                04   HGN (SG)                 45.27   156       
    4.  Lies Eeckhout                 04   Zv Kimbria               45.76   151       
    5.  Amy Tebben                    04   Eurode Kerkrade          48.20   129       
    6.  Manoek van Vlokhoven          04   ZC Eijsden               50.65   111       
    7.  Melody Smeets                 04   ZPC De Rog Weert         55.45    84       
    8.  Dyonne Klomp                  04   ZPC Nederweert           55.72    83       
    9.  Iris le Clercq                04   ZPC De Rog Weert         56.54    80       
   10.  Moyra Baggen                  04   HGN (SG)                 57.95    74       
   11.  Sara Langenveld               04   Brunssum               1:00.72    64       
   12.  Lorena Dreschers              04   HGN (SG)               1:00.75    64       
   13.  Francesca Theunissen          05   ZC Eijsden             1:13.46    36       
   DIS  Lotte Kuijpers                04   ZPC De Rog Weert                           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Victoria Thiel                04   ZC Valkenburg                              
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esper Schreurs                03   Zeps                     40.89   151       
    2.  Cas Vandewall                 04   Zv Kimbria               41.13   148       
    3.  Christian van der Haijden     03   HGN (SG)                 42.70   133       
    4.  Xavi Laumen                   03   Zv Kimbria               46.99    99       
    5.  Mischa Hermans                03   Zeps                     47.25    98       
    6.  Robin Udiljak                 03   RZ Roermond              47.26    98       
    7.  Luca Bourdjanadze             04   Zv Kimbria               47.95    93       
    8.  Arno Nelissen                 03   HGN (SG)                 48.29    92       
    9.  Jos Vanderliek                04   Eurode Kerkrade          48.41    91       
   10.  Lars Giesbers                 03   RZ Roermond              49.11    87       
   11.  Dylan Gerrits                 03   Brunssum                 49.58    85       
   12.  Youri Driessen                03   Eszet                    49.94    83       
   13.  Dann Göbbels                  03   Eurode Kerkrade          53.68    66       
   14.  Thom Sliepen                  04   HGN (SG)                 55.99    59       
   15.  Maikel Nelissen               03   Zv Kimbria               56.98    56       
   16.  Bas Spijkers                  03   Brunssum                 57.01    55       
   17.  Peter Smeets                  05   HGN (SG)                 58.36    52       
   18.  Timo Kaanen                   05   HGN (SG)               1:01.80    43       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 5
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo Souhoka                    02   HGN (SG)               1:17.51   361       
          1:17.51
    2.  Nikki Smeets                  02   HGN (SG)               1:19.98   329       
          1:19.98
    3.  Isabel Dijkstra               02   HGN (SG)               1:21.61   309       
          1:21.61
    4.  Sofia Sadok                   02   Zv Kimbria             1:25.72   267       
          1:25.72
    5.  Ilse Swinkels                 02   Hzpc                   1:25.75   267       
          1:25.75
    6.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:26.46   260  FJ 1 
          1:26.46
    7.  Anne van Megen                02   Hzpc                   1:26.46   260  FJ 2 
          1:26.46
    8.  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa   1:30.15   229       
          1:30.15
    9.  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                   1:30.31   228  FJ 1 
          1:30.31
   10.  Maike Flinsenberg             02   ZPC Nederweert         1:30.31   228  FJ 2 
          1:30.31
   11.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      1:30.92   224       
          1:30.92
   12.  Iris Dijkstra                 02   HGN (SG)               1:30.94   224       
          1:30.94
   13.  Danique Klomp                 02   ZPC Nederweert         1:31.37   220       
          1:31.37
   14.  Coco Cuijpers                 02   Zv Kimbria             1:32.86   210       
          1:32.86
   15.  Anne Köhlen                   02   HGN (SG)               1:33.91   203       
          1:33.91
   16.  Missy Watson                  02   RZ Roermond            1:38.39   176       
          1:38.39
   DIS  Lynn Vallen                   02   Hzpc                                       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Evie Camp                     02   Patrick                                    
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., +RC
    NG  Carolien Beckers              02   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20               Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Roosen                   01   ZC Eijsden             1:15.81   261       
          1:15.81
    2.  Daniël Vlijt                  01   Hzpc                   1:22.46   203       
          1:22.46
    3.  Jylano Nahr                   01   HGN (SG)               1:23.62   194  FJ 1 
          1:23.62
    4.  Lars Kerremans                01   HGN (SG)               1:23.62   194  FJ 2 
          1:23.62
    5.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          1:28.57   163       
          1:28.57
    6.  Ian Sanders                   01   Eszet                  1:29.27   160       
          1:29.27
    7.  Alex Buijs                    01   ZC Eijsden             1:30.87   151       
          1:30.87
    8.  Thimo Elissen                 01   ZC Eijsden             1:32.78   142       
          1:32.78
    9.  Max van Marum                 01   ZC Eijsden             1:36.07   128       
          1:36.07
   10.  Joris Knoops                  01   RZ Roermond            1:38.39   119       
          1:38.39
   11.  Stefan Tomicic                01   RZ Roermond            1:41.98   107       
          1:41.98
   12.  Dion Tramontana               01   Swimteam Helden~Mosa   1:44.30   100       
          1:44.30
   13.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:47.45    91       
          1:47.45
   14.  Kamal Moustarieh              01   Zv Kimbria             1:48.74    88       
          1:48.74
   15.  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg          1:52.34    80       
          1:52.34
   DIS  Youri van Lijf                01   ZC Eijsden                                 
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 4
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isa Verberne                  03   HGN (SG)               3:01.62   322       
          3:01.62
    2.  Ilse Verheij                  03   ZPC De Rog Weert       3:04.63   307       
          3:04.63
    3.  Muriel Blok                   03   Zv Kimbria             3:16.93   253       
          3:16.93
    4.  Kiki Fijnaut                  03   HGN (SG)               3:25.22   223       
          3:25.22
    5.  Imke Beekman                  03   HGN (SG)               3:25.84   221       
          3:25.84
    6.  Marlijn Zwart                 03   Hzpc                   3:29.98   208       
          3:29.98
    7.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg          3:34.00   197       
          3:34.00
    8.  Lianne Kaanen                 03   HGN (SG)               3:37.26   188       
          3:37.26
    9.  Isa Coenen                    03   HGN (SG)               3:37.52   187       
          3:37.52
   10.  Kyanie Blom                   03   HGN (SG)               3:39.08   183       
          3:39.08
   11.  Bianca Kieszl                 03   Zv Kimbria             4:05.32   131       
          4:05.32
   DIS  Daphne Hermans                03   ZPC Nederweert                             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
   DIS  Judith Houtvast               03   HGN (SG)                                   
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Ilse Huijs                    03   Hzpc                                       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Anna van Kuijk                03   Hzpc                                       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Maud Louwarts                 03   RZ Roermond                                
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 5
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gilles Cuijpers               02   Zv Kimbria             3:02.86   218       
          3:02.86
    2.  Jasper Thomas                 02   HGN (SG)               3:09.18   197       
          3:09.18
    3.  Stef Arntz                    02   HGN (SG)               3:10.70   192       
          3:10.70
    4.  Rubin van Haren               02   Noord Limburg(SG)      3:17.51   173       
          3:17.51
    5.  Nino van Beek                 02   Zeps                   3:17.84   172       
          3:17.84
    6.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         3:20.98   164       
          3:20.98
    7.  Niels van Avesaath            02   Zv Kimbria             3:23.45   158       
          3:23.45
    8.  Dyon de Wit                   02   RZ Roermond            3:27.63   149       
          3:27.63
    9.  Koen de Jonge                 02   HGN (SG)               3:33.08   137       
          3:33.08
   10.  Joën Verstappen               02   RZL                    3:38.98   127       
          3:38.98
   11.  Dylan Wolters                 02   RZL                    3:43.64   119       
          3:43.64
   DIS  Jordi Heitlager               02   Brunssum                                   
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., + VI + RH
   DIS  Danny Schoenmakers            02   HGN (SG)                                   
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., + VB
   DIS  Quint Swagten                 02   RZL                                        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Lars Hilkens                  02   RZ Roermond                                
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Britt van den Boom            04   HGN (SG)               1:35.78   191       
          1:35.78
    2.  Lotte Kuijpers                04   ZPC De Rog Weert       1:36.74   186       
          1:36.74
    3.  Esmée Sonnemans               04   RZ Roermond            1:39.99   168       
          1:39.99
    4.  Amy Tebben                    04   Eurode Kerkrade        1:40.08   168       
          1:40.08
    5.  Lorena Dreschers              04   HGN (SG)               1:42.84   154       
          1:42.84
    6.  Zoë Senden                    04   ZC Valkenburg          1:43.14   153       
          1:43.14
    7.  Dyonne Klomp                  04   ZPC Nederweert         1:44.22   148       
          1:44.22
    8.  Cynthia Kugler                04   HGN (SG)               1:44.67   146       
          1:44.67
    9.  Manoek van Vlokhoven          04   ZC Eijsden             1:47.02   137       
          1:47.02
   10.  Melody Smeets                 04   ZPC De Rog Weert       1:50.27   125       
          1:50.27
   11.  Victoria Thiel                04   ZC Valkenburg          1:52.70   117       
          1:52.70
   12.  Myrthe van Stipdonk           04   Hzpc                   2:01.24    94       
          2:01.24
   13.  Nienke van den Akker          05   Eurode Kerkrade        2:29.17    50       
          2:29.17
   DIS  Iris le Clercq                04   ZPC De Rog Weert                           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Sara Langenveld               04   Brunssum                                   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Maartje Meulenberg            04   Swimteam Helden~Mosa                       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Lies Eeckhout                 04   Zv Kimbria                                 
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Moyra Baggen                  04   HGN (SG)                                   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                 Jongens, 100m rugslag       Jongens Minioren 2, 3 en 4
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esper Schreurs                03   Zeps                   1:26.64   180       
          1:26.64
    2.  Luca Bourdjanadze             04   Zv Kimbria             1:29.83   161       
          1:29.83
    3.  Cas Vandewall                 04   Zv Kimbria             1:31.86   151       
          1:31.86
    4.  Arno Nelissen                 03   HGN (SG)               1:33.52   143       
          1:33.52
    5.  Robin Udiljak                 03   RZ Roermond            1:34.44   139  FJ 1 
          1:34.44
    6.  Xavi Laumen                   03   Zv Kimbria             1:34.44   139  FJ 2 
          1:34.44
    7.  Christian van der Haijden     03   HGN (SG)               1:39.86   117       
          1:39.86
    8.  Dann Göbbels                  03   Eurode Kerkrade        1:41.59   111       
          1:41.59
    9.  Bas Spijkers                  03   Brunssum               1:44.55   102       
          1:44.55
   10.  Guus van Wanroij              03   ZC Eijsden             1:45.97    98       
          1:45.97
   11.  Tom van Marum                 03   ZC Eijsden             1:46.60    96       
          1:46.60
   12.  Timo Kaanen                   05   HGN (SG)               1:48.13    92       
          1:48.13
   13.  Joshua Russ                   04   RZ Roermond            1:50.05    87       
          1:50.05
   14.  Peter Smeets                  05   HGN (SG)               1:50.95    85       
          1:50.95
   15.  Job van Wanroij               03   ZC Eijsden             1:52.69    81       
          1:52.69
   DIS  Mischa Hermans                03   Zeps                                       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Vincent Berghorst             03   ZC Valkenburg                              
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Maikel Nelissen               03   Zv Kimbria                                 
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 5
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo Souhoka                    02   HGN (SG)               1:27.75   364       
          1:27.75
    2.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:36.49   274  FJ 1 
          1:36.49
    3.  Nikki Smeets                  02   HGN (SG)               1:36.49   274  FJ 2 
          1:36.49
    4.  Coco Cuijpers                 02   Zv Kimbria             1:38.53   257       
          1:38.53
    5.  Anne Köhlen                   02   HGN (SG)               1:39.82   247       
          1:39.82
    6.  Maike Jetten                  02   Patrick                1:40.10   245       
          1:40.10
    7.  Danique Klomp                 02   ZPC Nederweert         1:40.71   241       
          1:40.71
    8.  Anouk Seuren                  02   Hzpc                   1:40.77   240       
          1:40.77
    9.  Missy Watson                  02   RZ Roermond            1:41.80   233       
          1:41.80
   10.  Isabel Dijkstra               02   HGN (SG)               1:41.89   233       
          1:41.89
   11.  Anne van Megen                02   Hzpc                   1:42.22   230       
          1:42.22
   12.  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa   1:42.66   227       
          1:42.66
   13.  Evie Camp                     02   Patrick                1:42.96   225       
          1:42.96
   14.  Milou Fischer                 02   Zv Kimbria             1:43.55   221       
          1:43.55
   15.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      1:43.65   221       
          1:43.65
   16.  Maike Flinsenberg             02   ZPC Nederweert         1:43.94   219  FJ 1 
          1:43.94
   17.  Lisa Smits                    02   RZ Roermond            1:43.94   219  FJ 2 
          1:43.94
   18.  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                   1:45.18   211       
          1:45.18
    NG  Jenny van de Ven              02   Eurode Kerkrade                            
    NG  Carolien Beckers              02   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Roosen                   01   ZC Eijsden             1:05.43   324       
          1:05.43
    2.  Jylano Nahr                   01   HGN (SG)               1:06.72   305       
          1:06.72
    3.  Lars Kerremans                01   HGN (SG)               1:08.14   286       
          1:08.14
    4.  Daniël Vlijt                  01   Hzpc                   1:10.99   253       
          1:10.99
    5.  Alex Buijs                    01   ZC Eijsden             1:11.20   251       
          1:11.20
    6.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          1:12.32   239       
          1:12.32
    7.  Thimo Elissen                 01   ZC Eijsden             1:13.20   231       
          1:13.20
    8.  Ian Sanders                   01   Eszet                  1:13.34   230       
          1:13.34
    9.  Stefan Tomicic                01   RZ Roermond            1:13.36   229       
          1:13.36
   10.  Max van Marum                 01   ZC Eijsden             1:14.42   220       
          1:14.42
   11.  Youri van Lijf                01   ZC Eijsden             1:16.60   201       
          1:16.60
   12.  Remco van Hattum              01   Eurode Kerkrade        1:18.12   190       
          1:18.12
   13.  Kamal Moustarieh              01   Zv Kimbria             1:20.23   175       
          1:20.23
   14.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:21.04   170       
          1:21.04
   15.  Nicolas Theunissen            01   ZC Eijsden             1:21.99   164  FJ 1 
          1:21.99
   16.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:21.99   164  FJ 2 
          1:21.99
   17.  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg          1:23.51   155       
          1:23.51
   18.  Dion Tramontana               01   Swimteam Helden~Mosa   1:25.08   147       
          1:25.08



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 4
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isa Verberne                  03   HGN (SG)               1:34.33   293       
          1:34.33
    2.  Silke Bliek                   03   HGN (SG)               1:34.75   289       
          1:34.75
    3.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg          1:42.45   229       
          1:42.45
    4.  Muriel Blok                   03   Zv Kimbria             1:44.04   218       
          1:44.04
    5.  Judith Houtvast               03   HGN (SG)               1:44.87   213       
          1:44.87
    6.  Kiki Fijnaut                  03   HGN (SG)               1:45.41   210       
          1:45.41
    7.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade        1:46.01   206       
          1:46.01
    8.  Kyanie Blom                   03   HGN (SG)               1:47.56   198       
          1:47.56
    9.  Anna van Kuijk                03   Hzpc                   1:49.45   187       
          1:49.45
   10.  Isa Coenen                    03   HGN (SG)               1:51.73   176       
          1:51.73
   11.  Marlijn Zwart                 03   Hzpc                   1:55.16   161       
          1:55.16
   12.  Mascha Verhoeven              03   HGN (SG)               1:55.25   161       
          1:55.25
   13.  Maud Louwarts                 03   RZ Roermond            2:00.89   139       
          2:00.89
   DIS  Ilse Verheij                  03   ZPC De Rog Weert                           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg                              
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Polina Arnoldussen            03   Eurode Kerkrade                            
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
   DIS  Ilse Huijs                    03   Hzpc                                       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gilles Cuijpers               02   Zv Kimbria             1:34.97   200       
          1:34.97
    2.  Stef Arntz                    02   HGN (SG)               1:40.23   170       
          1:40.23
    3.  Danny Schoenmakers            02   HGN (SG)               1:43.47   155       
          1:43.47
    4.  Jasper Thomas                 02   HGN (SG)               1:43.90   153       
          1:43.90
    5.  Bram van den Burg             02   ZC Valkenburg          1:45.97   144       
          1:45.97
    6.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         1:47.19   139       
          1:47.19
    7.  Ivar Dirks                    02   RZL                    1:47.42   138       
          1:47.42
    8.  Mees van Wanroij              02   ZC Eijsden             1:48.36   135       
          1:48.36
    9.  Sander Aertssen               02   ZPC Nederweert         1:51.50   124       
          1:51.50
   10.  Rubin van Haren               02   Noord Limburg(SG)      1:54.48   114       
          1:54.48
   11.  Dyon de Wit                   02   RZ Roermond            1:55.29   112       
          1:55.29
   12.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         1:55.73   110       
          1:55.73
   13.  Niels van Avesaath            02   Zv Kimbria             1:56.84   107       
          1:56.84
   DIS  Nino van Beek                 02   Zeps                                       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Quint Swagten                 02   RZL                                        
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Andy van Poll                 02   De Roersoppers                             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Lukas Jaspers                 02   Zv Kimbria                                 
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
    NG  Mikail Candas                 02   Zv Kimbria                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Meisjes, 100m wisselslag        Meisjes Minioren 2 en 3
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Britt van den Boom            04   HGN (SG)               1:35.11   223       
          1:35.11
    2.  Lotte Kuijpers                04   ZPC De Rog Weert       1:35.80   218       
          1:35.80
    3.  Amy Tebben                    04   Eurode Kerkrade        1:37.90   205       
          1:37.90
    4.  Cynthia Kugler                04   HGN (SG)               1:38.96   198       
          1:38.96
    5.  Zoë Senden                    04   ZC Valkenburg          1:40.55   189       
          1:40.55
    6.  Manoek van Vlokhoven          04   ZC Eijsden             1:44.44   168       
          1:44.44
    7.  Iris le Clercq                04   ZPC De Rog Weert       1:47.23   156       
          1:47.23
    8.  Dyonne Klomp                  04   ZPC Nederweert         1:50.13   144       
          1:50.13
    9.  Melody Smeets                 04   ZPC De Rog Weert       1:54.32   128       
          1:54.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 100m wisselslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Udiljak                 03   RZ Roermond            1:31.42   171       
          1:31.42
    2.  Cas Vandewall                 04   Zv Kimbria             1:33.90   157       
          1:33.90
    3.  Luca Bourdjanadze             04   Zv Kimbria             1:34.07   157       
          1:34.07
    4.  Mischa Hermans                03   Zeps                   1:34.52   154       
          1:34.52
    5.  Arno Nelissen                 03   HGN (SG)               1:37.25   142       
          1:37.25
    6.  Xavi Laumen                   03   Zv Kimbria             1:40.42   129       
          1:40.42
    7.  Senna Elissen                 03   ZC Eijsden             1:43.88   116       
          1:43.88
    8.  Lars Giesbers                 03   RZ Roermond            1:44.10   115       
          1:44.10
    9.  Youri Driessen                03   Eszet                  1:47.34   105       
          1:47.34
   10.  Maikel Nelissen               03   Zv Kimbria             1:48.67   101       
          1:48.67
   11.  Dann Göbbels                  03   Eurode Kerkrade        1:48.81   101       
          1:48.81
   12.  Dylan Gerrits                 03   Brunssum               1:49.54    99       
          1:49.54
   13.  Tom van Marum                 03   ZC Eijsden             1:52.19    92       
          1:52.19
   14.  Joshua Russ                   04   RZ Roermond            1:52.78    91       
          1:52.78
   15.  Peter Smeets                  05   HGN (SG)               1:54.60    86       
          1:54.60
   16.  Guus van Wanroij              03   ZC Eijsden             1:56.47    82       
          1:56.47
   DIS  Bas Spijkers                  03   Brunssum                                   
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
 AFGEM  Ou-Noemedey Honnef            03   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                Meisjes, 400m vrije slag             Meisjes Minioren 5
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo Souhoka                    02   HGN (SG)               5:24.56   379       
          1:12.72  2:37.22  5:24.56
    2.  Nikki Smeets                  02   HGN (SG)               5:30.75   358       
          1:16.40  2:40.84  5:30.75
    3.  Isabel Dijkstra               02   HGN (SG)               5:32.70   352       
          1:17.88  2:42.80  5:32.70
    4.  Iris Dijkstra                 02   HGN (SG)               5:41.07   326       
          1:20.76  2:48.02  5:41.07
    5.  Ilse Swinkels                 02   Hzpc                   5:58.28   281       
          1:25.16  2:57.89  5:58.28
    6.  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa   6:07.64   260       
          1:26.82  3:02.23  6:07.64
    7.  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                   6:09.85   256       
          1:30.35  3:06.81  6:09.85
    8.  Nikki Starremans              02   HGN (SG)               6:14.40   247       
          1:24.46  3:02.71  6:14.40
    9.  Anne van Megen                02   Hzpc                   6:17.04   241       
          1:29.29  3:06.07  6:17.04
   10.  Danique Klomp                 02   ZPC Nederweert         6:18.68   238       
          1:29.53  3:06.25  6:18.68
   11.  Coco Cuijpers                 02   Zv Kimbria             6:26.53   224       
          1:31.86  3:10.64  6:26.53
   12.  Fleur Beckers                 02   Patrick                6:28.09   221       
          1:29.17  3:08.46  6:28.09
   13.  Yana Korczynski               02   ZC Eijsden             6:30.02   218       
          1:30.64  3:10.51  6:30.02
   14.  Maike Flinsenberg             02   ZPC Nederweert         6:34.99   210       
          1:29.53  3:10.89  6:34.99
   15.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      6:41.43   200       
          1:33.41  3:16.43  6:41.43
   16.  Jill Winands                  02   Eszet                  6:59.32   175       
          1:36.80  3:24.02  6:59.32
 NG.ZA  Florence Schaepkens           02   HGN (SG)                                   
    NG  Jenny van de Ven              02   Eurode Kerkrade                            
    NG  Carolien Beckers              02   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 6
9-6-2013                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Roosen                   01   ZC Eijsden             2:47.97   281       
          2:47.97
    2.  Ian Sanders                   01   Eszet                  2:54.31   251       
          2:54.31
    3.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          2:54.47   251       
          2:54.47
    4.  Daniël Vlijt                  01   Hzpc                   2:54.70   250       
          2:54.70
    5.  Alex Buijs                    01   ZC Eijsden             3:02.92   217       
          3:02.92
    6.  Thimo Elissen                 01   ZC Eijsden             3:04.54   212       
          3:04.54
    7.  Stefan Tomicic                01   RZ Roermond            3:08.10   200       
          3:08.10
    8.  Remco van Hattum              01   Eurode Kerkrade        3:11.87   188       
          3:11.87
    9.  Max van Marum                 01   ZC Eijsden             3:18.58   170       
          3:18.58
   10.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   3:20.92   164       
          3:20.92
   11.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         3:21.24   163       
          3:21.24
   12.  Youri van Lijf                01   ZC Eijsden             3:29.92   144       
          3:29.92
   13.  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg          3:30.04   143       
          3:30.04
   14.  Joris Knoops                  01   RZ Roermond            3:30.50   143       
          3:30.50
   15.  Nicolas Theunissen            01   ZC Eijsden             3:35.07   134       
          3:35.07
   16.  Tim van Loon                  01   Eszet                  3:44.02   118       
          3:44.02
 NG.ZA  Alex van der Zanden           01   Hzpc                                       
    NG  Amar Muratagic                01   HGN (SG)                                   



SPLASH Meet Manager 11Registered to HGN (SG)