LAC periode 2 deel 2
Echt (NED),    28-4-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 5. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 6. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 7. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 2000m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 9. Jongens, 2000m vrije slag, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 10. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 2000m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 200m wisselslag        Meisjes Minioren 3 en 4
28-4-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine Strijp                 03   Patrick                3:51.70   155       
          3:51.70




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
28-4-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                3:12.98   269       
          3:12.98
    2.  Lotte van Straaten            02   Patrick                3:55.05   148       
          3:55.05



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 800m vrije slag        Jongens Minioren 5 en 6
28-4-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers        14:47.46   124       
          1:37.49  3:32.15  7:20.43 14:47.46



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 400m wisselslag        Meisjes Junioren 2 en 3
28-4-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         6:25.28   311       
          1:37.58  6:25.28
    2.  Anne van Straaten             99   Patrick                6:33.42   292       
          1:42.03  6:33.42
    3.  Jiska van Rijt                99   Patrick                6:47.51   262       
          1:39.76  6:47.51
    4.  Sarine van Rijt               00   Patrick                6:59.57   240       
          1:42.77  6:59.57
    5.  Lotte Beckers                 00   Patrick                7:08.18   226       
          1:47.76  7:08.18



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 1500m vrije slag        Jongens Junioren 1 en 2
28-4-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers        21:46.42   275       
          1:18.80  2:45.92  5:41.16 11:38.26 21:46.42
    2.  Luuk Meerten                  99   Patrick               23:17.74   224       
          1:22.26  2:55.13  6:04.68 12:25.65 23:17.74
    3.  Tjeu Gehlen                   99   De Roersoppers        24:05.91   203       
          1:26.50  3:02.50  6:17.69 12:50.31 24:05.91
    4.  Lars Rademakers               00   Patrick               27:13.11   141       
          1:29.51  3:08.70  6:40.86 14:14.58 27:13.11



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 400m wisselslag           Meisjes Jeugd 1 en 2
28-4-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Celine Jansen                 97   De Roersoppers         7:00.86   238       
          1:46.92  7:00.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                Jongens, 2000m vrije slag        Jongens Junioren 3 en 4
28-4-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jack Meerten                  97   De Roersoppers        26:38.60   356       
          1:11.36  2:30.39  5:08.86 10:31.32 19:58.04 26:38.60
    2.  Luuk Willems                  97   Patrick               27:34.54   321       
          1:11.51  2:30.36  5:10.00 10:39.30 20:28.77 27:34.54
    3.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers        28:34.76   288       
          1:19.57  2:45.73  5:39.07 11:21.39 21:32.67 28:34.76
    4.  Daan Gehlen                   97   De Roersoppers        28:41.26   285       
          1:19.69  2:46.48  5:41.26 11:28.86 21:38.38 28:41.26
    5.  Jasper Strijp                 98   Patrick               33:57.01   172       
          1:25.29  3:03.78  6:27.07 13:15.22 25:29.11 33:57.01
    6.  Stan Knoops                   98   RZ Roermond           35:15.54   153       
          1:28.92  3:12.17  6:42.70 13:53.51 26:30.20 35:15.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                Jongens, 2000m vrije slag           Jongens Jeugd 1 en 2
28-4-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Meuwissen               95   Patrick               28:55.41   278       
          1:14.28  2:37.83  5:29.67 11:11.00 21:34.34 28:55.41
    2.  Robin Meuwissen               96   Patrick               29:02.64   275       
          1:14.39  2:37.92  5:30.73 11:20.23 21:51.00 29:02.64



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Dames, 400m wisselslag             Dames Senioren Open
28-4-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fiona Meuffels                95   Patrick                5:43.98   437       
          1:24.60  5:43.98
    2.  Sarina Paulussen              93   Patrick                6:14.09   339       
          1:25.80  6:14.09
    3.  Claudia Creemers              92   De Roersoppers         7:21.99   206       
          1:36.10  7:21.99



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Heren, 2000m vrije slag             Heren Senioren Open
28-4-2013                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers        25:20.49   414       
          1:09.63  2:26.51  5:00.24 10:08.89 19:01.88 25:20.49
    2.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers        32:59.96   187       
          1:18.22  2:47.37  5:57.44 12:38.53 24:28.47 32:59.96



SPLASH Meet Manager 11Registered to Patrick