Swimkick deel 4
Roermond (NED),    23-3-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 6. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 8. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 10. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 11. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    

FINA Point Scoring 2008

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 25m vlinderslag       Jongens Minioren 1 t/m 3
23-3-2013 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Udiljak                  05   RZ                       29.34    44       
    2.  Milan de Wit                  05   RZ                       29.49    44       
    3.  Tom Jeurissen                 04   RZ                       30.02    41       
    4.  David Jetten                  04   Patrick                  33.36    30       
    5.  Max Ketelaars                 05   De Roersoppers           41.77    15       
   DIS  Bram Smit                     05   De Roersoppers                             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 25m vlinderslag       Meisjes Minioren 1 t/m 3
23-3-2013 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renske Janssen                05   RZL                      24.80   107       
    2.  Femke Scheepers               05   De Roersoppers           28.32    72       
    3.  Lynn van der Vorst            04   Patrick                  28.47    71       
    4.  Floor Smit                    05   De Roersoppers           30.59    57       
    5.  Esperanza Mager               04   RZ                       32.00    50       
    6.  Joyce Beurskens               04   RZL                      33.98    42       
    7.  Ilse Mayer                    05   RZ                       34.12    41       
    8.  Guusje de Bock                04   RZ                       46.60    16       
   DIS  Fleur de Ronde                04   RZ                                         
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., DIS VC
 AFGEM  Laura Janssens                04   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 25m vlinderslag       Jongens Minioren 4 t/m 6
23-3-2013 - 14:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roan Herinx                   02   RZL                      20.84   124       
    2.  Jake Bartley                  01   RZ                       25.42    68       
    3.  Bas Smit                      03   De Roersoppers           25.57    67       
    4.  Daan du Croix                 02   RZ                       28.40    49       
    5.  Sef Boonen                    02   De Roersoppers           28.98    46       
    6.  Ilyasse Ramdani               01   RZ                       31.95    34       
    7.  Tuur Peters                   03   Patrick                  32.72    32       
    8.  Brian Delissen                01   RZL                      35.83    24       
 AFGEM  Shane Barten                  03   Patrick                                    
    NG  Jaro Herinx                   03   RZL                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 25m vlinderslag       Meisjes Minioren 4 t/m 5
23-3-2013 - 14:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte van Straaten            02   Patrick                  24.38   113       
    2.  Femke Janssen                 03   RZL                      26.57    87       
    3.  Merel de Ronde                03   RZ                       28.10    73       
    4.  Eliza Westrik                 02   RZ                       30.72    56       
    5.  Yenthe Moonen                 03   RZ                       30.91    55       
   DIS  Lotte van Gellekom            03   Patrick                                    
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Senna Bongartz                03   De Roersoppers                             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
   DIS  Robin Schatorje               03   RZL                                        
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 50m vlinderslag       Jongens Minioren 1 t/m 3
23-3-2013 - 14:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
 AFGEM  Sven Doezen                   04   RZ                                         


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 50m vlinderslag       Meisjes Minioren 1 t/m 3
23-3-2013 - 14:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Sonnemans               04   RZ                       52.62   114       
    2.  Rowena Weggelaar              04   RZ                       53.02   112       
    3.  Jolien Swagten                04   RZL                    1:02.32    69       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag       Jongens Minioren 4 t/m 6
23-3-2013 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxime Roussel                03   RZ                       59.04    58       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m vlinderslag       Meisjes Minioren 4 t/m 5
23-3-2013 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jolijn Fuchs                  02   RZ                       59.70    78       
    2.  Celena Vijfvinkel             02   RZL                    1:00.70    75       
    3.  Ella Mayer                    02   RZ                     1:04.70    62       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 25m vrije slag        Jongens Minioren 1 t/m 3
23-3-2013 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram Smit                     05   De Roersoppers           23.78    65       
    2.  Cas Bergs                     04   RZ                       23.80    65       
    3.  Max Ketelaars                 05   De Roersoppers           24.72    58       
    4.  Nills van Heel                04   De Roersoppers           24.95    56       
    5.  Milan de Wit                  05   RZ                       26.20    48       
    6.  Ken Verheggen                 04   Patrick                  27.67    41       
    7.  Stef Wolters                  05   De Roersoppers           30.06    32       
    8.  Lars Mors                     05   Patrick                  30.85    30       
    9.  Jorn Neiss                    05   De Roersoppers           31.06    29       
   10.  Syb Cnoops                    05   Patrick                  31.54    28       
   11.  Janik Hoebers                 04   De Roersoppers           34.51    21       
   DIS  Sven Udiljak                  05   RZ                                         
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 25m vrije slag        Meisjes Minioren 1 t/m 3
23-3-2013 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floor Smit                    05   De Roersoppers           22.54   113       
    2.  Femke Scheepers               05   De Roersoppers           22.61   112       
    3.  Sylvana Smeets                04   De Roersoppers           24.64    87       
    4.  Krista Verheyden              05   Patrick                  25.71    76       
    5.  Evi Kresin                    05   De Roersoppers           26.84    67       
    6.  Britt van Heel                04   De Roersoppers           30.06    48       
    7.  Guusje de Bock                04   RZ                       31.08    43       
    8.  Lara Stapper                  05   De Roersoppers           31.72    41       
    9.  Ilse Mayer                    05   RZ                       32.15    39       
   10.  Isa Bongartz                  05   De Roersoppers           33.90    33       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 25m vrije slag        Jongens Minioren 4 t/m 6
23-3-2013 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tuur Peters                   03   Patrick                  22.57    76       
    2.  Luuk Hendriks                 02   RZ                       30.26    31       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 25m vrije slag        Meisjes Minioren 4 t/m 5
23-3-2013 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Senna Bongartz                03   De Roersoppers           30.31    47       
    NG  Kyra Mackes                   03   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 50m vrije slag        Jongens Minioren 1 t/m 3
23-3-2013 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Perriëns                  04   Patrick                  49.23    79       
    2.  Tom Jeurissen                 04   RZ                       56.85    51       
    3.  David Jetten                  04   Patrick                  59.11    45       
    4.  Tim van Straaten              04   Patrick                  59.58    44       
    5.  Ashraf Chatbane               05   RZ                     1:07.67    30       
 AFGEM  Sven Doezen                   04   RZ                                         


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Minioren 1 t/m 3
23-3-2013 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Sonnemans               04   RZ                       45.80   141       
    2.  Jolien Swagten                04   RZL                      47.60   125       
    3.  Lynn van der Vorst            04   Patrick                  47.65   125       
    4.  Rowena Weggelaar              04   RZ                       48.04   122       
    5.  Renske Janssen                05   RZL                      50.64   104       
    6.  Joyce Beurskens               04   RZL                      53.77    87       
    7.  Laurien Fuchs                 04   RZ                       53.99    86       
    8.  Fleur de Ronde                04   RZ                     1:08.12    43       
    9.  Esperanza Mager               04   RZ                     1:12.07    36       
 AFGEM  Laura Janssens                04   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m vrije slag        Jongens Minioren 4 t/m 6
23-3-2013 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Smit                      03   De Roersoppers           47.09    90       
    2.  Jake Bartley                  01   RZ                       52.78    64       
    3.  Sef Boonen                    02   De Roersoppers           57.39    50       
    4.  Ilyasse Ramdani               01   RZ                       59.83    44       
    5.  Daan du Croix                 02   RZ                     1:06.21    32       
 AFGEM  Shane Barten                  03   Patrick                                    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Minioren 4 t/m 5
23-3-2013 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jolijn Fuchs                  02   RZ                       47.14   129       
    2.  Ella Mayer                    02   RZ                       47.42   127       
    3.  Lotte van Gellekom            03   Patrick                  51.74    97       
    4.  Eliza Westrik                 02   RZ                       52.40    94       
    5.  Yenthe Moonen                 03   RZ                       53.83    87       
    6.  Merel de Ronde                03   RZ                       54.34    84       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m vrije slag       Jongens Minioren 4 t/m 6
23-3-2013 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxime Roussel                03   RZ                     1:40.88    98       
          1:40.88
    2.  Roan Herinx                   02   RZL                    1:41.30    96       
          1:41.30
    3.  Brian Delissen                01   RZL                    2:48.18    21       
          2:48.18
    NG  Jaro Herinx                   03   RZL                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Minioren 4 t/m 5
23-3-2013 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte van Straaten            02   Patrick                1:46.07   121       
          1:46.07
    2.  Femke Janssen                 03   RZL                    1:48.44   113       
          1:48.44
    3.  Celena Vijfvinkel             02   RZL                    1:52.34   102       
          1:52.34
    4.  Robin Schatorje               03   RZL                    2:11.07    64       
          2:11.07



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Alle, 4 x 25m schoolslag           Mix Minioren 1 t/m 3
23-3-2013 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick 1                          Patrick                1:59.04    76       
        Krista Verheyden, 05                   Lynn van der Vorst, 04
        David Jetten, 04                       Tim van Straaten, 04
          1:59.04

    2.  De Roersoppers 2                   De Roersoppers         2:01.06    73       
        Femke Scheepers, 05                    Floor Smit, 05
        Max Ketelaars, 05                      Bram Smit, 05
          2:01.06

    3.  RZ 1                               RZ                     2:02.65    70       
        Sven Udiljak, 05                       Cas Bergs, 04
        Fleur de Ronde, 04                     Rowena Weggelaar, 04
          2:02.65

    4.  RZ 2                               RZ                     2:03.34    69       
        Milan de Wit, 05                       Ilse Mayer, 05
        Laurien Fuchs, 04                      Guusje de Bock, 04
          2:03.34

    5.  RZ 3                               RZ                     2:06.30    64       
        Ashraf Chatbane, 05                    Esperanza Mager, 04
        Tom Jeurissen, 04                      Esmée Sonnemans, 04
          2:06.30

    6.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:14.73    53       
        Isa Bongartz, 05                       Britt van Heel, 04
        Janik Hoebers, 04                      Nills van Heel, 04
          2:14.73

    7.  De Roersoppers 3                   De Roersoppers         2:16.57    51       
        Lara Stapper, 05                       Sylvana Smeets, 04
        Stef Wolters, 05                       Jorn Neiss, 05
          2:16.57

   DIS  Patrick 2                          Patrick                                    
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., 3e zwemmer
        Tom Perriëns, 04                       Lars Mors, 05
        Syb Cnoops, 05                         Ken Verheggen, 04




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Alle, 4 x 25m schoolslag        Mix Minioren 4 t/m (5)6
23-3-2013 - 14:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL 1                              RZL                    1:55.70    83       
        Femke Janssen, 03                      Robin Schatorje, 03
        Brian Delissen, 01                     Roan Herinx, 02
          1:55.70

    2.  RZ 2                               RZ                     1:56.62    81       
        Eliza Westrik, 02                      Ella Mayer, 02
        Ilyasse Ramdani, 01                    Daan du Croix, 02
          1:56.62

    3.  RZ 1                               RZ                     2:04.56    67       
        Luuk Hendriks, 02                      Merel de Ronde, 03
        Yenthe Moonen, 03                      Jolijn Fuchs, 02
          2:04.56

 AFGEM  Patrick 1                          Patrick                                    
        Lotte van Straaten, 02                 Lotte van Gellekom, 03
        Shane Barten, 03                       Tuur Peters, 03

 AFGEM  De Roersoppers 1                   De Roersoppers                             
        Senna Bongartz, 03                     Kyra Mackes, 03
        Bas Smit, 03                           Sef Boonen, 02




SPLASH Meet Manager 11Registered to RZ